Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi Pop Andrea tarifája?

Mennyi Pop Andrea tarifája?

Figyelt kérdés
Orvosváltás előtt állok,vannak már gyerekeim.Tudom,hogy "általában" a rendelés 10x-e a tarifa(az előző dokimnál kevesebb volt,szintén István-os),de én konkrét összegre vagyok kíváncsi.Előre is KÖSZI!
2012. jan. 21. 18:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Hát,igen.

Kérdés,mennyi nála a terhesgondozás,modjuk nem hiszem,hogy drágább mint Andrea.

Sajnos,nálam előjöttek a terhesség előtti problémák:Hosszú ciklus,elhúzódó vérzés,már két hete megvan:(


Terhesség előtt nem találtak PCO-ra mutató jelet vagy bármi szervi problémát,aztán kiderült,hogy babát várok,úgyhogy nem is foglalkoztam a dologgal.

Most szeretnék utánajárni,de ha egy hónap mire eljutok Andreához-mikor lesz ennek vége...Szóval azért keresnék valaki más dokit.A G1-be meg nem szeretnék menni,ne azt lássák már,hogy két orvoshoz járok..

2012. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Igen,az valóban nagyon kínos lenne...hát,akkor a Te eseted sem egyszerű.Megnéztem a Medicover Szépvölgyit,ott van nem messze a G1-től.A baj az,hogy semmi érdemlegest nem találtam(fényképek a dokikról,árlista),valami olyasmit kerestem,mint ahogy a G1-nél le van írva.Ami miatt viszont maradnék az Andreánál,hogy nincs fix tarifája,és lelkiismeretes.De a férjem azt mondta,hogy ha valaminek negatív az eleje,abból nem sül ki jó(mondjuk ő pesszimista nagyon).Tényleg szarul esett az asszisztens beszólása.Basszus,nem is tudom mit csináljak!
2012. febr. 14. 19:55
 23/31 A kérdező kommentje:
Jaj,most látom,hogy megírtad a számát!KÖSZI!Én a címére gondoltam,hogy megtaláltam.
2012. febr. 14. 19:57
 24/31 anonim ***** válasza:

Amúgy az egyik asszisztens a G1-be nekem még óriás hassal is ezt mondta..Ettől függetlenül nem tudok rosszat mondani rájuk,Andreáról meg pláne nem:)"Csupán" ennyit,hogy nincsen időpont..

A "Szülés" kategóriába most írt egy válaszoló,hogy nagyon rendes Lengyel dr.nő,kicsit kifaggatom.

Amikor szültem volt egy nagyon aranyos doktornő,most előkerestem a nevét a neten,dr Bábinszki Ágota.Látom a Telkiben rendel az kiesik,viszont van valahol a Nyugati tér körül rendelése,próbálom az elérhetőségét felkutatni.Róla nem hallottál?

2012. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem,Róla nem.Hát,azt hiszem adok még egy esélyt ennek a dolognak.Valószínű,hogy ez ugyanaz az asszisztens lehet.Nem is értem mit keres egy ilyen ember egy ilyen helyen.
2012. febr. 14. 20:28
 26/31 anonim ***** válasza:

Egy idősebb nőci,akárhányszor telefonáltam és mentem(még a 6 hetes vizsgálatra is) mindig mondta sokat kell várni,nincs időpont,ha nem felel meg ne Andreát válasszam.Amúgy ha időpont kell s.o.s.érdemes Andreát hívni(lehet én is felhívom holnap),szorít valahogy helyet.Mobilját elküldjem priviben?

Amúgy ne egy G1 intézet recepciós miatt válassz másik orvost,ha szerencséd lesz,nem ő fog dolgozni mikor mész:)

Majd írj hétvégén,biztosan minden rendben lesz:)

2012. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Szia Dóri!Ma elmentem az sztk-s dokimhoz(az asszisztense a barátnőm)az V. kerületbe,és minden rendben.Szabályos petezsákban egy élő embrió,szívműködés kimutatható.CRL:10.8 mm,szikhólyag látszik.Adnexumok eltérés nélkül.

Igazság szerint előző terhességemkor is mindig ide jártam,mert itt várnom soha nem kellett/kell,és mindent el tudok intézni(ekg,labor stb.).Ráadásul a dokinőm és az itteni orvos(60 éves pasi,ám szüléseket már nem vezet,a Péterfyben van) ismeri is egymást,sokáig kollégák voltak.Ez annyiból is jó volt,hogy a magánorvosomhoz 3x mentem(ami anyagilag sokkal kedvezőbb volt),ám minden hónapban felhívtam a leletekkel,fejleményekkel férjem azt mondta,maradjak meg a dokinőmnél,végső soron rosszat nem mondhatunk Róla(és igazából én bízom benne,10 éve a dokinőm).

2012. febr. 15. 11:57
 28/31 anonim ***** válasza:

De jó,örülök,hogy minden rendben:)

Jó,hogy így meg tudod oldani,sajnos nálunk azt SZTK ellátás botrányos..

Lemondtad már Andreát?Már ha nem lecsapnék az időpontra:)

Felhívtam reggel Lengyel Máriát,hozzá is 3 hétre múlva van időpont,Bábinszki Ágotához 2 hét múlva pénteken...

Az Istvános dokik nagyon keresettek,úgy tűnik:)

Szőczei Beához esetleg tudsz mondani címet,telefonszámot,és árat?Lehet megpróbálom őt:)Vagy ő is nagyon be van telve mindig?

2012. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem,még nem mondtam le,de már felhívtam a Beát(szóval maradok Nála).Pénteken 16.20-ra van időpontom.Ha gondolod priviben megírom a nevemet,Te hívd fel esetleg-közvetlen-az Andreát(ne is az asszisztenst),és mondd meg neki,hogy az ismerősöd mégsem tud menni,és Te mennél helyette.Gondolom nem okoz problémát,pláne,hogy már szültél is Nála.A Beával meg azt beszéltem meg,hogy majd a 12. héten megyek Hozzá,addig az sztk-s dokimhoz,illetve az Istenhegyire a Hajdú Krisztinához,mivel a korom miatt-39 vagyok-megcsináltatom a CVS-t.
2012. febr. 15. 13:46
 30/31 A kérdező kommentje:
Ja,a Bea magánrendelése a III. Gül baba u.-ban van(nem messze a Horváth u.-tól,ahol a Lengyel Máriáé van),ha jól tudom Nála is 15000 ft a tarifa(ám nem olyan hiper-szuper a rendelő,mint ahogy a G1 intézet kinéz).Új építésű ház földszintjén van,modern,tiszta,normál felszereltségű rendelő+kis váró+toalett.
2012. febr. 15. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!