Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szenvedek az allergiámt...

Nagyon szenvedek az allergiámtól és a dokim azt javasolta hogy keressek egy homeopátiás orvost. Ha van valakinek tapasztalata, ismerőse megirná elérhetőségel, címmel együtt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 38 hetes vagyok és kb 1 hónapja kerestem fel egy homeopátiás orvost (allergiából kifolyólag és a szülésre való felkészülés kapcsán), akit jó szívvel tudok ajánlani.

Dr. Zarándi Ildikó: 06/70-316-7529

Ha nem veszi fel a telefont, akkor később kell próbálkozni. Nagyon elfoglalt, előadásokat tart stb...

A magánrendelése a II. kerületben van, a Fillér u. 10. szám alatt (Mammut mögött).

Az első konzultáció 10 ezer Ft, ha utána valami miatt újra menned kell hozzá, akkor 5 ezer a tanácsadás.

2009. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Megpróbálom felhivni. Még annyit ha esetleg visszanézel ide,hogy neked bevált? Tehát "megszabadultál" az allergiától?
2009. máj. 28. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel nekem augusztusban jön ki az allergiám (parlagfű) ezért nem tudok a kezelés hatékonyságáról még semmit sem mondani. Nálam az adott allergénhez való "hozzászoktatás" van folyamatban, ezt a szezon előtt 1-2 hónappal kell elkezdeni és heti 1x kell bevenni a bogyókból. Szedek alkati szert is, amit szintén heti 1x kell bevenni.

Ha működik a dolog, akkor nyáron egyáltalán nem jön ki az allergia vagy csak kis mértékben.

A másik módszer, amikor már az illető benne van az allergia szezonban és vannak tünetei, akkor másmilyen az adagolási séma. És akkor tüneti szerek kellenek.

A szülésre felkészítő és a szülés alatt szedhető bogyók hatékonyságáról, ha gondolod szívesen írok majd neked, hogy használt-e. Elvileg június 11-re vagyok kiírva.

2009. máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy mégegyszer írtál:-)

Nekem sajnos már áprilisban kezdődik az allergiám és őszig tart is:-( Pont beárnyékolná az egész terhsségem mert én szeptember 7.-re vagyok kiírva. Megpróbálom valószinű a hosszú hétvége után felhivni a doktornőt. Ha bevállik lehet én is megpróbálkoznék majd a szülés közeli időben is a homeós szerekkel. Még annyit szeretnék kérdezni hogy több alkalommal kell menni vagy már az elsőnél tud ajánlani szert? Ezt tulajdonképpen az anyagiak miatt kérdezem hogy mire számithatok,mert azért nem olcsó sajnos. Nagyon örülnék ha majd megírnád hogy neked a szülésnél mennyit segitettek a szerek. Remélem sokat és szép könnyű szülésed lesz. Neked már nem sok van addig:-) Gondolom várod nagyon. Kisfiad vagy kislányod lesz? Első baba? Nekem második lesz,van egy 5 éves lányom és most jön az öcsike. NAgyon érdekes hogy évek óta allergiás vagyok és amikor a lányommal voltam terhes nem jött ki az allergia rajtam.pedig akkor is nyáron voltam terhes. Ebben biztam most is de ugylátszik nem uszom meg mert már hetek óta gyötör:-(

Mégegyszer köszi előre is ha irsz még és boldog babavárást neked ezekre az utolsó napokra is:-)

2009. máj. 29. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak 1x kellett menni. Összeírtam minden kérdésemet, bajomat stb... hogy ne felejtsek el semmit sem megkérdezni és ne kelljen visszamenni, mert

elfelejtettem valamit! :-) Én is az anyagiak miatt...

Szerintem csak azoknak kell visszamenni többször, akiknek összetettebb egészségügyi problémájuk van.


Ha elmész, akkor kérdezz rá az allergiád szezon előtti kezelésére is (hozzászoktatás, deszenzibilizáció) és akkor azt az adagolási sémát is leírja a doktornő, és jövőre a szezon előtt el tudod kezdeni szedni a szereket.


Ezen a honlapon regisztrálás után a Kérdés-Felelet rovatban lehet kérdezni a Zarándi doktornőtől. [link]

Általában 2-3 nap alatt válaszol. Én pont most kérdeztem tőle a vashiánnyal kapcsolatban, mert a legutóbbi laborom elég halovány lett...


Nekem ez lesz az első babám és kisfiam lesz. Mivel van egy gerincsérvem, emiatt nem szeretnék epidurális érzéstelenítést kapni. Ezért gondoltam, hogy kipróbálom a homeopátiás bogyókat, és iszom a málnalevél teát. Hátha segít. Végül is veszteni valóm nincs!


Persze megírom szívesen, hogy beváltak-e a bogyók. Majd figyeld akkor az oldalt, vagy ha gondolod írd meg privátban az e-mail címedet és akkor oda írok Neked.


Addig is minden jót Neked!

2009. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok infót nagyon aranyos vagy! Nincs kint a privi írás lehetősége igy nem tudtam neked írni,de ide visszanézek majd mindig. Vagy Te irj nekem priviben majd,nekem kint van. Most hogy ez a hidegfront van többször eszembe jutottál hogy vajon hogy bírod? Hisz közel vagy a végéhez és hát a frontok......képesek beindítani a babákat:-) Gratulálok a kisfiadhoz,és kivánom hogy könnyen kibujjon:-))

Nekem a lányom "könnyen"született de most nagyobb babára számitanak,remélem nem gyötör meg engem sem. Rávagyok nagyon állva hogy kipróbálom én is a bogyókat. Minden jót neked és figyelek majd:-)

2009. jún. 1. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!