Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok. Ma...

11 hetes kismama vagyok. Ma voltam ultrahangon, most már volt szivverés, és 41mm er a baba. állitolag nagyon lennt van a méhlepény, ez mit jelent? Azt mondták, h nem feltétlen baj, de nem élhetek nemi életet, meg ne terheljem magam.

Figyelt kérdés
legközelebb,csak 3 hét mulva kell mennem.
2009. jún. 12. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt már körbejárták a kérdést a lányok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert csak 3 het mulva kell menned,es akkor hol marad a 12.heti genetikai vizsgalat,erre kerdez ra az orvosodtol?
2009. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 12 hetes ultrahangon mondták, hogy a lepény mélyen, a hátsó falon tapad. Minket is eltiltottak a nemi élettől, és azt mondták, hogy pihenni kell sokat és nem szabad cipekedni, hajolgatni. Ha esetleg vérzés lépne fel, azonnal ügyelet, mert meg tudják menteni a babát. De erre nem került sor szerencsére.


Az, hogy mélyen tapad, az azt jelenti, hogy közel van a méhszájhoz, de szerencsére nem fedi. Az gond lenne. Vetéléshez vagy koraszüléshez is vezethetne. És ha fedné, akkor császáros szülés lenne.


A 18 hetes ultrahangon már jó helyen volt. Ahogy nő a méh, úgy húzódik felfelé a méhlepény is a jó helyre.

Úgyhogy sok pihi, házaséletet mellőzni, nincs boltból cipekedés. A babáért ki lehet bírni.


Úgyhogy nyugi, ha azt mondták, hogy nincs nagyobb baj, akkor be kell tartani az utasításokat és a következő ultrahangon már jó helyen lesz a méhlepény. Kíméld magad és minden rendben lesz!

25 hetes kismama

2009. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is mélyen van, a 12. hetes uh-on csak a leletemre írta rá a doki, de nem mondott semmit. Aztán a 18. héten véreztem, de nem kellett a kórházban maradnom, viszont szigorú fekvést rendelt el a doki és semmi emelgetés és megerőltetés és semmi sex. A 21. héten még mindig mélyen volt. Jövő héten megyek újra ellenőrzésre, akkor leszek 27 hetes. Remélem már rendben lesz minden.Csak tartsd be a pihenést és nem lesz baj!
2009. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!