Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pontosan mit éreztek, amikor...

Pontosan mit éreztek, amikor keményedik a hasatok? Mekkora/milyen területen, és mihez hasonló?

Figyelt kérdés
Nekem az egész hasfal szokott viszonylag hosszabb időre, feszül, kicsit mintha nagyon teleettem magam, illetve néha olyan, mint amikor futásnál megfájdul. Ezek ellen magne b6-on kívül lehet tenni vmit?
2012. jan. 22. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor keményedett a hasam, akkor olyan volt mint egy jó kemény lufi. Az egész hasam feszült olyankor.

Én Magnesii Citricit szedtem rá, mert több benne a magnézium, így jobban is hat a keményedésekre.

Mást nem igazán tehetsz. Nekem nagyon sok keményedésem volt, pedig semmi megterhelőt nem csináltam, de a Citricit egészen kevésre csökkentette napi szinten a keményedéseket.

2012. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt érzem, hogy nagyon feszül és elnehezül a hasam. Néha görcsölök is hozzá, vagy szúrást érzek az alhasamban.

Nekem a magnézium nem nagyon használ, de azért szedem lelkesen...

Amikor nagyon durva görcseim/keményedéseim vannak csak egy pohár vörösbor segít.

32 hkm

2012. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Konyakot szoktak még a magnézium mellett ajánlani, mert ez az egyetlen olyan alkohol, ami lazítja a méhet, de a méhszájat nem.
2012. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!