Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Septofort tabletta terhesen?...

Septofort tabletta terhesen? Szabad? Vagy csak a tantum verdét? 27 hkm

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Tantum Verdét ajánlotta a doki.
2012. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan már szoptatok, de nekem pont ezt a kettőt javasolták. Gondolom, ha szopizós baba mellett lehet szedni, akkor várandósan is. De kérdezd a gyógyszerészt, biztosan segíteni fog!
2012. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő adta, de mindenkitől a Tantum Verdét hallom, majd holnap bemegyek a védőnőhöz is, megkérdezem.
2012. jan. 23. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

inkább olvasd el a tájékoztatót. azért van hozzájuk. ha még nincs otthon belöle akkor a neten megtudod nézni.


én növényi szopogatost szedtem, habár külföldön élek, de a doki rögtön ezt ajánlotta.

2012. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Én szedtem Septofortot, a doki szt mondta, lehet. Mondjuk nem sokat segített.. Nekem a torokfájásomat mézbe kevert propolisz oldotta meg, meglepően gyorsan :)


26 hkm

2012. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az este bevettem rá egy panadolt megjegyzem soha nem vettem be torokfájásra fájdalom csillapítót hát javított egy picit rajta, de nem vehetek be rá mindig gyógyszert, most is nagyon fáj :( érdekes, hogy most sokkal jobban le strapál a betegség mint nem terhesen
2012. jan. 23. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a védőnőm, a gyógyszerész és nődokim is a Tantum Verdét ajánlotta. A Septofortot meg nem. A Tantum Verdéből a szopogatós cukorkát ettem. Nagyon jó volt, és hatásos. 25hkm
2012. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!