Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3dik napja nem tudok nagyvecez...

3dik napja nem tudok nagyvecezni, mar nagyon gorcsol az egesz gyomrom, hasam, kemeny is, alig birok letezni. Mit egyek, mit igyak, mert mar nem birom? Ejszaka sem aludtam szinte semmit.

Figyelt kérdés
18hetes kismama
2012. jan. 23. 13:37
 1/6 A kérdező kommentje:
hashajtot lehet ilyemkor bevenni?mi a leghatasosabb,nektek mi valt be??
2012. jan. 23. 13:44
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
nekem a tamarinlekvár, aszaltszilva dzsem, aszaltszilva lé ütöttek, rengeteg langyos teával (meleg ernyeszti a simaizmokat)
2012. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Amikor nekem volt ilyen gondom, a gyógyszertárban csak egyetlen dolgot adtak, a Levolac szirupot. A tamarinra azt mondta a gyógyszerész, hogy a benne lévő gyógynövények miatt nem ehetem, mert alhasi görcsöket csinál.

A Levolacot bevettem délelőtt, délután már produláltam is, úgy mint máskor. Nem volt hasmenés, nem görcsölt a hasam sem.

2012. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a Naturland-nak az emésztést elősegítő és görcsoldó teája bevált eddig mindig. Ha esetleg nem akarsz gyógyszert bevenni.
2012. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Ez most eleg rosszul fog hangzani, de egy kaveskanal oliva olajat nyelj le, ha nagyon durva szorulasod van. Nekem szules utan a vastablettatol lett szorulasom, 5 napig nem tudtam kakilni, csak ez segitett. Nagyon rossz izu a sima olaj, de segit.
2012. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Én is a Laveolac-ot ajánlom, próbáltam az aszalt szilvát marékszámra, meg a házi szilvalekvárt is, de semmi, viszont a Laveolac gyors volt és kíméletes! :D

2012. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!