Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok jó recepteket amik...

Mondanátok jó recepteket amik megnyugtatnák a gyomrom, egészséges és jól is lakok tőle?

Figyelt kérdés
Kora babás vagyok de rettenet a gyomrom szinte mindentől rosszul vagyok.Nem tudom igazán mit egyek.Egyenlőre a sima kifli,illetve a perec megy de az nagyon.
2011. nov. 24. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami nekem bevált, az nem épp egészséges, sem jóllakni nem lehet tőle: a tonik. Meg száraz ropik.
2011. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem: ez még egy jó darabig így is marad! Aztán kb a 12-13 hét táján vissza fog jönni az étvágyad, kívánni fogsz enni, ételeket és újra (vagy még nagyobb lelkesedéssel) fogsz akár még egy kis szendvicset is megenni:)

Nem szabad semmit sem erőltetni, csak azt edd, ami jólesik.

Esetleg táplálóbból ihatsz babán turmixot, vagy még narancsot, szőlőt. Főzelékeket, mindig csak kis adagokban fokozatosan. Igyál sokat! Meglátod, ez az időszak is el fog múlni;) Tapasztalat.


29+4 h km

2011. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*banán turmix (kevés fahéjjal) de rakhatsz bele még almát is... az úgy táplálóbb...
2011. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
neten keress epediétát, az gyomorkímélő, nekem bejött
2011. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!