Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedésekre panangint...

Keményedésekre panangint szedek baj lehet, hogyha áttérek a magneb6ra? Ezzel nem okozok kárt?

Figyelt kérdés

2012. jan. 23. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keményedésekre szedj magnessi citrici-t(vagy valami ilyesmi a neve), olcsóbb és hatékonyabb mint a magne B6.
2012. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Panangin egy gyógyszer amit csak orvosi felügyelett melett lehet szedni, terheseknek meg kimodnottan.

Az orvosod rendelte el hogy szedjed? Mert akkor bizony szedd ezt tovább.

De csak úgy keményedésre soha nem szednék ilyet ami végül is gyógyszer.

Keményedésre és izomgörcsre magnéziumot kell szedni, ez pedig annál több ez egy gyógyszer. tájékoztatója le is írja hogy "A Panangin filmtabletta csak orvosi ellenőrzés mellett szedhető olyan betegségekben, melyeknél a beteg vérének kálium szintje magas lehet."

vagy is ha ez a bajod akkor mindenképpen orvosoddal kell beszélned ha abba akrod hagyni ha csak úgy szedted akkor meg nagyon gyorsan hagyd abba.

2012. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ tudom csak az a baj, hogy elfogy a gyógyszerem szerdán és csak jövő héten tudunk venni addig pedig valamit muszály szednem:S
2012. jan. 23. 20:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen az orvosom írta fel a panangint
2012. jan. 23. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Recept nélkül kapható a Panangin, így vehetsz addig is, míg nem érsz oda az orvoshoz, és nem olcsóbb vényre felírva sem.

[link]

De jó a Magnerot vagy a Magnesii Citrici is addig, mind vény nélküli!

A Magne B6-ban alig van magnézium, az nem túl jó.

2012. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A legolcsóbb a Magnesii Citrici, vényre pedig féláron van.

2012. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Panangint nekem a belgyógyász a magas pulzusra, és a vérnyomásproblémáimra ajánlotta. Amúgy kálium, magnézium.

A MgB6 kell neked valamelyik változatában. Nem vénykötelesek.

2012. jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én csak a keményedésekre görcsökre kaptam a panangint más problémàm nincs.
2012. jan. 24. 14:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!