Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztett terhességgel...

Veszélyeztett terhességgel meddig, hogyan dolgoztatok?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, volt már vetélésem, most barnáztam, már elmúlt és lehet, hogy ikrek, A doki most táppénzen tartott de én még szeretnék majd dolgozni, szerintetek?
2012. jan. 9. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem dolgozhatsz már, ez a lényege a veszélyeztetettnek. főleg ikrekkel, meg ilyen anamnézissel.
2012. jan. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni de az ikerterhesség önmagában is kockázatos, nem még ha van valami komplikáció. 12 hetes korodig szerintem fekvés utána meg már olyan 20 héttől nagyon kell vigyázni a keményedésekre, stb.

De ismerek olyat akinek meg sem kottyant az ikerterhesség.

2012. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a munkaköröd. Szalagmunka meg egyéb fizikai meló alapból kizárva a fent említett okok miatt. Mit dolgozol?
2012. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tanitok.
2012. jan. 9. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem dolgoznék főleg hogy már ment el baba és lehet hogy ikrek az első a baba babák tanitani majd ráérsz később is...
2012. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

3. vagyok. Én is tanítok, illetve napközis nevelő vagyok. A 12. hétig voltam táppénzen, és most 23-nál tartok, most félévkor teszem le a lantot. Dolgoznék még, de mivel ezen a környéken sok a HHH-s gyerek és az SNI-s, ezért nem kockáztatok valami jóféle fertőzést Egyébként én is veszélyeztetett vagyok szintén vetélés és barnázás miatt.

Végülis szerintem te érzed, hogy alkalmas vagy e még rá, nincs e annyi stressz és környezeti tényező.

Sok boldogságot!

2012. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!