Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy állandóan...

Normális, hogy állandóan Fantát innék? Nem szerettem annyira eddig. Nem lesz a picinek baja? Napi 2-3 pohárral iszok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A picinek semmi baja nem lesz tőle, de a fogaidra vigyázz. Nagyon sok kalciumra van szükséged és ha napi 3dl-nél több szénsavas italt iszol, akkor az elkezdi lebontani a kalciumot a fogaidból. Szóval sok-sok mosoly és sok-sok kalcium és rendben leszel.
2009. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor nekem már nem lennének fogaim!:)

Ha alapban hozzá vagy szokva a szénsavashoz,még ha vízként ittad is,és nem puffadsz tőle,akkor nyugodtan ihatod.Én mindennap iszom szénsavasat és semmi bajunk,se hízás,se fogromlás semmi.


22hetes pocis

2009. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem miért mondják,hogy szénsavasat nem szabad inni terhesség alatt?!
2009. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vav22 ***** válasza:
Én meg pár hétig állandóan kólát ittam az első trimeszterben, pedig előtte direkt kerültem, mert egészségtelen, de akkor csak az csillapította a rosszulléteimet. Jah... Aztán egyszer kihánytam az összeset és azóta nem iszom kólát csak nagyon ritkán... :S Szerintem ez nálad is ilyen átmeneti, csak reméljük te nem ilyen drasztikusan szoksz majd le róla. :D Szerintem idd amég jól esik mértékkel. :-)
2009. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a spritere voltam ráizgulva!4 hós kislány anyukája
2009. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, bár én ritkábban innék a helyedben szénsavas löttyöket. De azért ártani nem fog! Érdekes módon én mostanában hol a Sprite-ot, hol a Gyömbért kívánom! :o) Pedig soha nem voltam egy nagy szénsavas lónyálat ivó...most néha megkívánom, és veszek egy fél litert, de max. 1 héten 1x.

Üdv: 31 hetes kismama

2009. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!