Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamik, ti nem...

29 hetes kismamik, ti nem vagytok állandóan fáradtak? Én egész nap csak aludnék. Estére már teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok, és én is kidőlök estére. Ez megy az elejétől fogva. Mondjuk nekem hozzátartozik, hogy a másfél éves nagyot még altatni kell, ami úgy néz ki, hogy fogom a kezét a sötétben, amíg el nem alszik, aztán tízből kilenc alkalommal én is bealszom.

Pedig a neheze még csak most jön.

2012. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem egy 3 évesem van, de apa altatja mert már én nem bírom. Igen most jön a neheze?

Én nem tudom mert a lányommal 33 hetesen kórházba kerültem és 5 nap múlva megszületett.

Remélem most kiélvezhetem az utolsó hetek fáradságát itthon míg el nem jön az idnők:)

2012. jan. 24. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Én éppen ma vagyok 30 hetes. Nálam ez a fáradtság kb 1 hete tart. Este fél kilenc körül fektetjük le a majdnem 3 és fél éves fiamat, és én is akkor megyek aludni. Mostanában viszont "alig élek" egész nap. A frontokra szoktam fogni.
2012. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A lányommal nem voltam ilyen fáradékony, de most fiam lesz és nektek?
2012. jan. 24. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:

13:39 vagyok.

A 3 és fél évesem fiú, és most is fiam lesz :)

2012. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem tudom a nemét, titkolózik. :) A fiammal már volt a helyzet, ennyi idősen már nem dolgoztam, elszöszölgettem egész nap, de emlékszem, mindig aludtam délután, erre most nincs lehetőség, mert amíg ő alszik, én végzem a házimunkát.

Valószínűleg egyénileg változik, én nagyon rosszul éltem meg a 9. hónapot, mindenem fájt, nehezen mozogtam, ráadásul két hétig szorulásom is volt, amire semmi engedélyezett szer nem használt. Szurkolok, hogy most eljuss idáig, mert azért nem mindenkinél van ez. :)

2012. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg tudom oldani, hogy aludjak délután két-három órát, és így nagyon jó minden.

Ha nem sikerül valami miatt, akkor nyűgi van.

Azt hiszem összetévesztem magam egy pólyással :D

2012. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én majdnem éjfélkor elalszok, és 2 körül felébredek. Fent vagyok 5-fél 6-ig. Aztán alszok egy picit, és kipattanok az ágyból. semmi fáradság. Másnap este ugyan így van hogy elalszok éjfél körül, de lehet nem kelek fel hajnalba.
2012. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!