Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hetet betöltöttem és...

9. hetet betöltöttem és állandóan éhes vagyok és eszem. Nem lesz ebből baj? Vagy ez normális? Próbálok normálisan étkezni, mégis annyit kaja lemegy, hogy csak nézek.

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nálam is ez volt, 1-2 hét alatt elmúlt, maradt az étvágytalanság! Azért igyekezz egészségesen táplálkozni!
2012. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát, kicsit oda kéne figyelned, hogy mikor és mennyit eszel... a rendszertelen, és egyszerre hatalmas mennyiségű étel nem tesz jót!

vagy sokszor egyél keveset, jó sok folyadékkal, vagy tartsd be a napi 5 étkezést, de akkor is mértékkel!

mozogj sokat kint a szabadba, és akkor nem lesz semmi gond! :)

2012. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, én pont ma töltöm a 9. hetet. Hányingerem, hányásom az előző babáknál sem volt soha (3 gyerek), inkább egy kis gyomorégés van most is, amire "muszáj" enni. :) Próbálok minél több zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot, kefirt enni, de a kedvencem most a vajas pirítós házi parasztkolbásszal, tormával. Szerintem a mennyiség a lényeg, erre kell figyelni. Sokszor keveset és rengeteg zöldség, gyümölcs nasinak. Az ikrekkel a fejes salátát kívántam, nem is híztam 15 kilónál többet velük. Nyugodtan egyél, koplalni, fogyózni nem szabad! Berenyice
2012. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Nem eszem mértéktelenül. Reggeli (zsömle), tízórai (kifli kakóval), ebéd (ma tészta volt gombával), uzsonna (alma+keksz) vacsora (ebéd maradék). Közöttük meg rágom a kesudióm, csak hihetetlen, hogy ennyit eszem :)
2012. jan. 24. 17:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam a 12.hétig,aztán elmúlt.

De inkább ez,mint a hányás!:)

2012. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én ezzel éhen halnék! :):):)
2012. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak én 45 kiló vagyok :D
2012. jan. 24. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:
és hány centi?
2012. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jó hogy ennyi szénhidrátot ehetsz!!:) hány cm vagy?
2012. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja és egyébként ilyenkor a szervezet úgymond igyekszik "megfelelő" környezetet teremteni a magzatnak, tehát ha esetleg túl sovány vagy, akkor szándékosan "szeretne picit hízni", hogy a picinek a legmegfelelőbb helyzetet meg tudja teremteni.
2012. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!