Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy nagyokat rúg...

Az normális hogy nagyokat rúg a baba 21 hetessen? ( lassan kirúgja a hasamat)

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 02:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Sőt olyanokat is ad ami már fájó:) Én szerettem nézni ahogyan hullámzott a pocakom tőle.:) Mindig babalesen voltunk és ha rúgdosott az éppen mellettem lévőnek riadóztattam, hogy na most megtekintheti, hogy milyen:) Most viszont idekint látni mégjobban imádom:)
2012. jan. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugy én is örülök neki inkább mocorogjon meg rugdosson minthogy valami baj legyen. Nappal én is elnézem ahogy a hasam mozog de éjjel sötétbe nem látok semmit :) . Mennyi idös a babád?
2012. jan. 25. 03:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapos:) Nagyon nyugodt baba és a sok horrorisztikus szüléssztorival szemben pozitív élményem volt. Pedig orvosi szempontból nehéz szülésem volt. Mégsem kellet kiabálnom vagy ordítani. Beszélgettem a szülésznőmmel minden hülyeségről, hogy eltereljem a figyelemmet és próbáltam minél higgattabb maradni. Bármikor újracsinálnám:);) Ne izgulj!


amikor egymás után ütemesen sokszor rángatózik akkor csuklik odabent.:) Mikor először mentem NST-re akkor nem tudtam, hogy innivalót szokás ilyenkor magunkkal vini, hogy ha csuklik akkor megszüntesse... nem is gondoltam, hogy ilyesmit csinálhat belülről:)

2012. jan. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
NST-n még nem voltam azt se tudom mit csinálnak ott ,de hát van ilyen. Mi a baba neve?
2012. jan. 25. 03:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Ó, nekem is olyanokat rúgott 20 hetesen, hogy apuja is megdöbbent. Most 24 hetesen meg aztán már... :) Az a legjobb, amikor csuklik.:))))
2012. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De 21 hetesen nem hinném hogy csuklana
2012. jan. 25. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Nst-n egy kis tappancsot kell zselével tartanod a pocakodhoz a másik kezeddel nyomnod egy gombot amikor rúgást érzel. A lányom neve Tiara:)
2012. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szép neve van :) . és ha épp alszik akkor mivan? Multhét kedden is aludt az UH-n méghozzá hason pedig olyan kiváncsi vagyok hogy fiú-e vagy lány :) .
2012. jan. 25. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:
12 hetes koruktól csuklanak a tankönyvek szerint, ha ennyire érzed, akkor akár azt is érezheted, de csak arra írtam, hogy én azt szeretem legjobban. :)
2012. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jah értem. Anyósom nagyon ki tud akasztani :S
2012. jan. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!