Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen normális ha majd...

9 hetesen normális ha majd kidurran a hasam? Már a párom is észrevette. Második terhesség.

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Második terhességnél általában hamarabb nő a pocak, mivel már az első baba kinyújtotta a dolgokat. :) Főleg, ha még nem telt el sok idő az első terhesség óta. Ismerősömnek a második babával akkora hatalmas pocakja lett, hogy 7 hónaposan már mindennaposnak látszott, a 9-ben pedig rendesen szörnyülködve nézték. Én az utolsó hónapban nem láttam, de többen is elhűlve mondták, hogy ekkora pocit még életükben nem láttak! Mondjuk a babája is 4 kg lett. :)


Én most vagyok kb. 5 hetes a második babámmal és már szűk a nadrágom, pedig kevesebb súllyal vagyok mint az első babámnál. :) Bár gondolom, hogy ez még nem is igazán a baba, hanem csak a puffadás, de ki kell gombolni, mert különben begörcsöl a hasam egy idő után.

2012. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen normális. Nekem is azonnal látszott az első és a második is :D
2012. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél is hamar látszódott. másodiknál a 10.hét óta kismama gatyót hordok. 15.héten eltitkolni sem tudom:)
2012. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!