Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vásároltatok először s...

Mikor vásároltatok először s mit a babátoknak?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok,de alig bírom ki, hogy ne vegyek neki valamit...
2012. jan. 25. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

24 hetesen egy maci nyunyát vagy minek mondják. :)

[link]


Én az elején még nem nagyon vásároltam. Nem vagyok babonás, de valahogy akkor még nem kapott el a vásárolhatnék. 28 hetesen kezdtük el igazából a nagyobb bevásárlást.

2012. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:) Ilyet én is láttam tegnap:)
2012. jan. 25. 13:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Olyan 17-18 hetes voltam, amikor Babaexpo volt. Na, ott vettünk jó sok dolgot. Babakocsit, ágyneműt, takarót. Utána is szépen apránként vásároltunk, nem egyszerre.
2012. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

14 hetes voltam kb amikor a babakocsit vettük. Illetve ez idő tájt egy aranyos bárányos felső akadt a kezembe, amit nem tudtam ott hagyni. Azóta is szépen lassan vásárolgatunk.


30 hkm

2012. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A nyunyát hol lehet kapni és kb mennyiért?
2012. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Én tavaly 1390 Ft-ért vettem a nyunyát egy pesti bababoltban (Mária bababolt). De láttam már tök ugyanilyet a C&A-ban is, picit talán drágábban (1500-1600 Ft-ért).
2012. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

11 hetesen, rágókendőt. :) Mi vásárlósak vagyunk, ha valami megtetszik, jöhet.:)


24hetes kismama

2012. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm lehet cikinek hangzik de itt nem tudom milyen baba boltok vannak
2012. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én akkor, amikor babatervezőben voltunk (még nem voltam terhes), de külföldön jártam és a gyönyörű babaholmik fillérekbe kerültek. Sok unisex rugit, bodyt, sapit vettem. :DD

Egyáltalán nem vagyok babonás. Használtam is őket a lányom és a tesó is fogja majd. :)

2012. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem akarok most babonás lenni. 28hetesen kezdtem az előző babómnál, de most direkt vettem 11 hetesen 3kis semleges színű body-t és két pár pici zoknit. Ha bármi baj történne, elraknám későbbre. De erre még gondolni sem szoktam. Arra irányítom a gondolataimat, hogy minden rendben lesz.Így folyamatosan vásárolni fogok, amikor épp olyat találok ami ellenálhatatlan. Igazából sok minden nem kell mert sok gyönyörű babaruhám maradt a kisfiamtól, de azért persze az új babunak is lesz véve néhány cuccos, meg én nagyon szeretnék guruló bölcsőt venni, nekem az úgy tetszik.
2012. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!