Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is mondta mar a dokija,...

Masnak is mondta mar a dokija, hogy nagyon gyors szülese varhato? Es ha igen, akkor ez be is igazolodott?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert nekem mondta a doki, hogy amint megkezdödnek a fajasok minnel hamarabb legyek bennt a korhazba, ne varakozzak otthon semmire... Teny, hogy mar a 23. het ota beekelödött a kislanykam feje teljesen, es kb. 8 centivel lejjebb is ereszkedett azota, mert a mehemet tarto szallagok nem tartanak, ezert "lezuhant" az egesz... Most ebben bizom, hogy legalabb a szülesem könnyü es gyors lesz. Igaz, meg van idöm, egeszen pontosan huznom kell az idöt sok pihenessel... 31 hetes km.
2009. máj. 29. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nem igazolodott be :( , pedig azt mondta a nogyogyasz. Sot a szuloszoban a nover annyit mondott, hogy 5-10 percen belul meglesz a baba. Hat, ehhez kepest nehez szulesem volt, delutan indult be, este toltak ki a szuloszobarol.

Ugyhogy nem lehet megjosolni.

Kivanom, hogy gyors szulesed legyen, keves fajdalommal!

2009. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem jött be, pedig azt mondták, h hamarabb jön, gyors és könnyű szülés lesz, mert szépen beékelődött, rövidült a méhnyakam, nyílt a méhszájam, kicsi volt a lánykám buksija.

Ehhez képest 40 + 2 hétre született, 18 óra vajúdás után végül császárral.

Több szerencsét, jó egészséget kívánok!

7 hós baba anyukája

2009. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont ugyanezt mondta a dokim, mint Neked. Ahogy megéreztem az első biztos fájást, azonnal indultunk. De az szinte nem is volt fájás, csak 20 percenként enyhe összehúzódás és fájt egy picit a derekam. Ebből 2-őt vártunk meg, már kocsiba is ültünk. A kórház 20 perc autóút volt, a kocsiban ezek a gyenge fájások már 3 percenként jöttek. Mire felértünk a szülészeti osztályra és megvizsgált az ügyeletes szülésznő, már majdnem eltűnt a méhszáj és 20 perc múlva ott szuszogott rajtam a 4300 g-mos fiunk.

Most ha ennél gyorsabb szülés lesz, akkor lehet az autóban érkezik meg a pici vagy még nem is tudom hogy legyen.

12 hetes km

2009. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!