Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki feledékenyebb lett...

Van aki feledékenyebb lett terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Van már két gyermekem és én sokkal feledékenyebb voltam várandósság alatt. Most újra babát várok és ma jutott eszembe,hogy ez volt régen. Most is többször elfelejtek dolgokat. Van ezzel más is így? Köszönöm.

2012. jan. 26. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Én nem vagyok féltékenyebb, inkább azon gondolkodom el néha, hogy valóban akarta a picit? vagy még "élt" volna? Tudom, hogy szeret és nagyon akarta a kislányt, de most ez így valahogy felmerült bennem. Törődik velünk meg minden odaadó, csak kételyek merültek fel, bár semmi alapja nincs.

29 hkm

2012. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti feledékenyebb vagyok, 5 percenként kérdezem a férjem, hogy bevettem-e a magnéziumot vagy csak akartam :)
2012. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, rám is igaz lett a mondás: akinek nincs esze, legyen notesze. Fel kell írnom mindent :)))

Írok naplót, így a fontos dolgok megmaradnak :)


Boldog babavárást!

2012. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hja. Lakásfelújítás közben ez nem jön jól.

De ami ennél is rosszabb, az az ügyetlenség. Amióta nő a hasam, minden kiesik a kezemből... :o(

De már csak májusig kell kihúzni. :o)

2012. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Uppppszzz első vagyok most olvasom, hogy én félre olvastam a kérdésed XD XD nos hát feledékenyebb vagyok igen én is meg amint látszik figyelmetlenebb is :D :D bocsi :D még néztem is hogy mindenki a feledékenységről ír... XD
2012. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ráadásul a családban én vagyok az "ész", dátumok, intézni valók, jelszavak...hát terhesség alatt senki ne számítson rá. Nagyon gáz :(
2012. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,sokkal!:-)
2012. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is elég feledékeny lettem, pedig előtte volt, hogy évekkel ezelőtti párbeszédeket felidéztem, imádta a főnököm.

Hát, ez most elég távolinak tűnik.

2012. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mosolygok,hogy más is ilyen,butuska és suta lett,mint én. De majd vége szakad ennek:-) Kedves első,semmi baj.
2012. jan. 26. 19:29
 10/10 anonim ***** válasza:

17:10-es, mintha magamat látnám, mikor terhes voltam.

Eddig mindenki tőlem várta a dátumokat, a fontos időpontokat.

Hát terhesen, én azt sem tudtam mikor melyik nap van. Mindent elfelejtettem. Az egyik szobában megállapítottam, hogy miért megyek a másik szobába, de mire átértem (fél perc alatt) már azt sem tudtam ki vagyok. :)

2012. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!