Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késett a menstruációm, de...

Késett a menstruációm, de utána megjött! Lehet attól terhesség?

Figyelt kérdés
10 napot késett a menstruációm majd megjött,de nálam ez nem megszokott! És fáradékonyság, sűrű vizelési inger,s elég sokat is eszek mostanában! Csináltam egy tesztet ma ami negatív lett! Lehetek terhes? 3 hét telt el az a bizonyos aktus után!
2012. jan. 26. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha rendes vérzésed volt, akkor nem gondolom, hogy terhes vagy. Engem is sokszor megviccelt a testem amikor a babát terveztük. Viszont mikor terhes lettem nem volt semmilyen vérzésem.

2012. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az voltál. Bár akkor is a teszt halvány csíkkal még kimutatná egy ideig. Nekem volt egy ilyen esetem, 2 hetet késett, és a teszt halvány pozitív volt, viszont a doki akkor már semmit nem látott UH-n. Pár napra rá meg is jött, de a szokásosnál erősebb vérzés formájában. Vérvételen a magasabb HCG szint is arra utalt, hogy terhes voltam, csak nem maradt meg.
2012. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!S elnézés hogy ennyire későn reagálok! De eléggé összejöttek a dolgok! S igen valóban kismami voltam csak nem maradt meg a picike sajnos! :(

Most tervezve van a babóca és remélem össze is jön! :) Vannak már apróbb tüneteim ilyen a reggeli hányinger és a hasalji "fájdalom" ! Remélem ezúttal szerencsésebben járok! :)

2012. júl. 3. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!