Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkeznek a terhesség...

Mikor jelentkeznek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

4,5 hetes terhes vagyok. Még csak most derült ki pár napja.

nincs semmi tünetem, amiket itt olvasok.

Nem vagyok kívánós, hányós, nincs mindjárt megjön érzésem sem. Talán picit éhesebb vagyok mint régen, de ennyi.

Ez ugye még nem baj?

Kicsit, vagyis inkább nagyon izgulok, már veszítettem el babát, vele voltak tünetek, mégsem maradt velünk :(


2012. jan. 27. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam a 6. hét után jelentkeztek a tünetek.

De van akinek teljesen "tünetmentes" a terhessége, vagy csak egy-két tünet jelentkezik. Nem törvényszerű, hogy minden kismama kívánós, hányós stb.

Én pl soha nem voltam igazán kívánós a terhesség alatt, sőt, kevesebbet eszem mint régen.

32 hkm

2012. jan. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 6.ik héttől kezdődött.De minden tünet előjött rajtam,hányás,szédülés,stb.Volt olyan,hogy majdnem elájultam.A hányás a 15ik hétig tartott.
2012. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, majd visszasírod ezeket a napokat :).

Ennyi idősen én is hősködtem, hogy mit van az a nagy felhajtás a terhesség körül? Biztos csak beképzelik maguknak. Eljött a 6. hét, éjjel-nappal hányingerem volt, rettenetes fejfájásom és szédültem naphosszat, éjjelente 3-4x pisiltem, visszaaludni nem tudtam a hányinger miatt, fájtak a melleim, nem tudtam feküdni, ülni, járni szédelegtem. Emlékszem, már sírtam, hogy legyen vége...

A 13. hét megváltásként jött el :)

Persze, akkor kezdődött egyéb, de korántsem olyan durva, mint a hányingeres időszak.

27 hkm.

2012. jan. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En is 4,5 hetes terhes vagyok :)

Nekem sincs tunetem.

Egy ideig volt a "mindjart megjon" erzes de elmult. En is tobbszor ehezek meg es erzeenyebb vagyok+ idegbeteg :D de kb ennyi.

Ez a masodik terhessegem, a fiamnal a 6.heten kezdodott az iszonyu emelyges es hanyinger.

Remelem most nem leszek olyan rosszul de ha igen addig kihasznalom a tunet mentes idot.

2012. jan. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos, a 16. héten kezdődött:S
2012. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!