Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti rászólnátok sorbanállás...

Ti rászólnátok sorbanállás közben a gyúródó emberekre akik a hasatokat nyomkodják?

Figyelt kérdés

Ma a hentesnél egy nő már a századik darabot kérette ki magának (mutogatta őket), miközben mindeniknél a hasamba nyomott egyet. Rászóltam, és még ő volt felháborodva.

27 hkm


2012. jan. 27. 13:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, nekem volt kellemetlen. :) tényleg, bentről nyomott a baba, kintről a nyanya :) ugyanabban a pontban.

Nagyon kevés ember érintését tudom elfogadni a hasamon. Pl. anyóst is megkértem, hogy ne tapizza az unokáját ameddig bennem van, majd ha kint lesz, megnézheti.

2012. jan. 27. 14:06
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo esetem nekem is volt,én diszkreten elkezdtem belé nyomni a könyökömet,aztan észrevette magat...
2012. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, igen, rászóltam volna, én nem szeretem, ha idegenek nyúlnak hozzá, annak ellenére, hogy tudom, hogy nem lesz tőle baja. Nem szeretem, ha piszkálják, ez van. :)
2012. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%

Én is voltam ma ahentesnél. Ez is jó sztori volt , olyan vörös lettem mint a láng. Elég hosszu volt a sor, jol ismernek a fiuk és mikor be léptem már akkor furán mosolyogtak. Mikor rám került a sor mindketten egyszerre gratuláltak. Én meg kérdeztem, hogy mihez, mira nagy hannggal ők, hát a babához.

A sógornőmtöl kérdezték meg, hogy mi van velem mert az arcom meg ugy ki kerekedett a pocakomon meg semmi nem látszik. A télikabát mindent eltakar. Engem is lökdöstek egy picit de nem szoltam. De mindenki ledöbbent, hogy március közepén szülök és ők nem láttak semmit rajtam. Olyan csend lett én irultam, pirultam, ugy meglepődtem. De jópofa volt a két srác végül is. Így legalább már sokan megtudtaák, hogy babát várok.

2012. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!