Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki 12 hetesen már érzett...

Van aki 12 hetesen már érzett mocorgást, többedik terhességénél?

Figyelt kérdés
Én 12+1 heteske vagyok és pár napja furcsaságokat érzek. 5-ik terhességem(két vetélésem volt)és néha olyan érzésem van,hogy a babát érzem. Más,mint a bél mozgás és egész lent érzem. Érzett már is ilyen? Vagy csak beképzelem? De szerintem nem. Köszönöm.
2012. jan. 28. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a negyedik terhességem (2 vetélés).

Az első élőnél már a 12. UH-ra úgy mentem, hogy tudtam, hogy azt érzem, hogy mocorog. Senki nem hitt nekem, de láttam is az UH-on, hogy mozog, és éreztem is. Teljesen egyértelmű volt. A mostani terhességemnél (30+4) is már 11 hetesen éreztem. Új védőnénim van, és Ő elhitte nekem, és mondta, hogy Ő is nagyon hamar érezte.

2012. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fel is írtam a második terhességemkor,hogy mikor éreztem legelőször a mozgását és a 12.héten volt.Még én is meglepődtem,hogy ilyen hamar.Apró rángások voltak és volt egy határozott megmozdulása is.Úgyhogy szerintem nem képzeled be.Egy kismama különbséget tud tenni egy bélmozgás és egy ilyen érzés között.
2012. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,létezik,én most a második babát már 12-13 hetesen éreztem néha,de 15 hetesen már nagyon.16 hetesen a hasmra tett kezemmel is érzékelhető volt kívülről is,17 hetesen pedig az 5 éves kisfiamnak is szóltam,hogy jöjjön,mozog a hugi :)És ujjongott,hogy megbökte a tenyerét :)))Most 17+3 vagyok nagyon jól érzem már kívülről is,de ez csak este 9-10 körül van,amikor teljes nyugalomban vagyok már legalább fél órája.Alig várom,hogy apa is érezze,majdnem 20 hetes leszek,mikor hazajön,külföldön van.Szerintem nekem se hiszik el,de nem érdekel,az a lényeg,amit érzek :)
2012. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 13 hetes vagyok,3.baba..nem érzem..ez baj?aggódom.
2012. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Sokan csak a 17. hét körül kezdik érezni a mocorgásokat. Semmi gond, hogy még nem érzel semmit.
2012. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hiszitek vagy nem , én már a 9. héten éreztem. Mondjuk nagyon figyeltem és mindig csak este éreztem mikor háton feküdtem! Mostanra olyan erős hogy látványos olyan 2 hete. Apa olyan 4 hete érzi.

19+4 heteske

2012. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!