Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most őszintén! Csak engem...

Most őszintén! Csak engem zavar a sok nyafogó kismama?

Figyelt kérdés

Nálam egy nemrégi kédés tette be nagyon a kaput...jajajaj így császár úgy nem fordul,nincs remény...nem értem mit nyavalyog azért valaki mert nem szülhet simán!? Nekem ugyan nincs még gyerekem, most 11 hetes vagyok de én már lerendeztem a dokival hogy császár legyen, sokba került, de megérte! A pasim is mondta hogy sokkal jobb a császár, legalább nem vagdossák odalent össze az embert és nem lesz gondunk utána a szexel! Nemhogy örülne a csajszika, mikor annyian panaszkodnak itt arról hogy mióta simán szültek, fél éve 1 éve nem megy a szex mert fáj nekik, akinek császár van, annak meg se nyekken. Ez meg itt rinyál nekem mikor örülnie kellene hogy neki mégcsak fizetni sem kellett érte, a természet elintézte magától, nekem meg súlyos összegeket kellett fizetnem és még kell is ugyanazért ami neki ingyen van... :S

Titeket nem idegesítenek az ilyen hisztis emberek??


2009. máj. 29. 22:54
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
97%
Sajnállak és te idegesítesz! Nincs az életben csodásabb dolog, minthogy megszülheted a gyermeked! (Persze más, ha a császár indokolt!) Elintézted a pénzeddel, hogy egy hasi műtéttel kiemeljék belőled a gyermeked. És ez csak a kezdet... (Értsd, ahogy akarod!)
2009. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyenek nem. A te kérdésed viszont idegesítene, ha nem érezném azt, hogy direkt provokatív.
2009. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Nikcsi ***** válasza:
96%

Na kicsi lany, te most fogsz kapni azt hiszem...:)

Egyebkent ne hidd hogy olyan baromi nagyon jo lesz majd neked csaszar utan, meglatod. Szerintem nem vagy tisztaban hogy melyik hogy mukodik. En termeszetesen szultem, nem vagdostak ossze, es kepzeld koszonjuk szepen a szexualis eletunk is rendben van.

De egyebkent te szerintem csak provokalsz itt, nem vagyunk egyformank, mindenki mashogy viszonyul a dolgokhoz.

Te csaszart akarsz feleslegesen, egeszsegedre. De ne piszkalj masokat, akik nem ezt teszik.

Te fogsz rosszabbul jarni, de nem kivanom hidd el.

Jo babazast majd!

2009. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
95%
ENgem nem zavar mert át tudom érezni a helyzetüket.Még te is lehetsz parás helyzetben.Mondjuk én soha nem fizetnék azért hogy császározzanak.Erről volt anno szó h inkább fizetnek minthogy megszülnék rendesen.
2009. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a Porontyról loptad?
2009. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
45%
Engem ez nem zavar annyira (kivéve az ilyen: jaj kiesett egy hajszála, most akkor vigyem orvoshoz? típusúak)... Engem azok zavarnak nagyon akik még nem terhesek. Akik teljesen el vannak keseredve, tönkre teszik magukat, az életüket, csak mert nem jön össze a gyerek, Beképzelnek minden félét, hogy jaj már biztos terhesek. Nem veszik észre, hogy már szinte szánalmasaj így... Nem tudom pontosan milyen ez amikor nem fogan valakinek kisbabája, de azért valamennyire halványan el tudom képzelni és meg is tudom érteni. Aki gyereket akar annak gyerek nélkül nem élet az élet (valakinek igen de az nem is akar), de kérdem én, kinek lesz attól jobb ha tönkreteszi a lelkét és az életét azért mert nem jön össze? Ezen kívül akármit mondanak is, önzők az ilyen emberek, hiszen ha másoknak jót akarunk akkor nekünk kell boldognak lenni, mert csak boldogan tudunk másoknak is jót okozni. Azok akik tönkreteszik magukat egy (még) meg nem fogant baba miatt, azok nem gondolnak a környezetükre, a testükre (ahol a babájuknak kéne megfoganni, de neki is nehezebb ilyen lelkiállapottal ugye...) és így a jövendő babának is nehezebb. És akkor még azt hiszik, hogy az az önzőség ha magukkal foglalkoznak és jólérzik magukat. Pedig adni csak az tud aki boldog. Na engem az ilyenek zavarnak itt (is)...
2009. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
95%

Egy konkrét példa!

Egy volt kolléganőm egy császár szövődményéből kiindulva haldoklott, majd eltávolították a méhét és a petefészkeket. Elnézést kérek a császár gyanús kismamáktól, nem riasztásképpen. Mert végülis egy foghúzásból is lehet komoly gond.

De ha már végletek is vannak, akkor ez is egy példa, hogy miért nem kell feltétlenül beleavatkozni a természet rendjébe.

Indokolt esetben végeznek császármetszést és sokan örülnének ha kikerülhetnék, márcsak azért is mert anyák vagyunk és a szülés élménye fenséges dolog, hangsúlyozom, a szülés élménye, nem a szexé, vagy szeretkezésé? Melyik?

Elnézést, de ha nem vállalod az egészségesebb természetes úton való szülést, akkor te nem hisztizel?

Légyszi!

2009. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
97%

Ez gondolom egy irritáló vitát szító kamukérdés.

Ha mégsem, akkor ajánlom, hogy kezdj el utána olvasgatni a szülésnek, valamint a szülés után bekövetkező hormonális és érzelmi változásoknak. És a testieknek is.

Még szerencsére van 29 heted hátra körülbelül, addig még van mit fejlődnöd.

Nem csak természetes szülés létezik sok vágással majd azt követő ramaty szexuális élettel, valamint nem minden császáros szülést követ fergeteges vad szex és orgazmusok halmaza.

Szülést követően a hormonális változások, valamint a szoptatás miatti megváltozott hormonháztartás okozhat hüvelyszárasságot. Ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy valaki gátmetszéssel természetesen, gátmetszés nélkül természetesen, vagy császármetszéssel szült, mindenkinél elő fordulhat. Általában ez szokott nehézségeket okozni a szexben szülés után. Tehát veled is előfordulhat, kb ugyanannyi esélyed van rá, mint annak, aki hüvelyi úton szült.

Más: a kisbaba körüli éjjel-nappali műszak nagyon sok fiatal anyukából kiszedi az erőt, emiatt is lehet ritkásabb a szex.

Egyébként meg: én hüvelyi úton szültem gátmetszés nélkül első babámat, aki közel négy kilós volt. Nem volt tehát kicsi, én meg nem vagyok nagy, mégis sikerült. Szülés után egy órával már semmilyen fájdalmam nem volt, sem a gátam nem fájt öltés miatt, sem a hasfalam nem fájt szintén öltés miatt. Szerencsés vagyok, ez nem a pénzen múlt. Mákom volt abban is, hogy egy enyhe hajhulláson kívül (három hónappal a szülés után) semmilyen hormonok okozta hátrányos változást nem tapasztaltam. A babám jó alvó volt, nem volt hasfájós, így különösebben fáradt sem voltam.

Szülés után egy héttel már úgy kívántam a szexet, mint előtte. Szülés után négy héttel az orvos is engedélyt adott rá. Azóta is ritka az olyan nap, hogy ne szeretkeznénk a férjemmel. (A fiam már elmúlt hat hónapos.)

Nem dicsekvésként írom, hanem hogy tudd, messziről sem igaz az a megállapításod, hogy hüvelyi úton történő szülés után a szex csak rossz lehet.

Jah, igen: nem tágult ki a hüvelyem. Olyan szűk, mint gyerek előtt volt.


De teljesen feleslegesen gépeltem, úgysem foglak ezzel felhomályosítani, mert szerintem nincs is emögött a kérdés mögött valódi gondolat, ez az egész csak kitaláció. Az is lehet, hogy egy napon belül a moderátor kukájában végez az egész. Én meg rászántam két percet az életemből. Sebaj, több is veszett Mohácsnál.

További szép estét és jó szórakozást!

2009. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
10%
23.18-asnak biztos ér egy szülés annyit, hogy utána akár egész életében ne legyen jó a szex? Nem vagyok császrozáspárti de ez kicsit felmérgesített, hogy a szülés mindenek felett... És akkor mi lesz az apukával? Gondolom tökéletes ember, el fogja ezt tűrni örökre, nincsenek szükségteletei, nem keres mást, akivel jó... Akkor meg ottmaradsz a fenséges szülésélményeddel meg gyerekkel...
2009. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező be van rezelve a rendes szüléstől! Nekem 18 évesen voltak ilyen elképzeléseim, hogy majd császárért fogok küzdeni az orvossal. Szerencsére már benőtt a fejem lágya! Ha az orvos nem írja elő a császárt, akkor rendes úton szeretnék szülni. Különben is császárnál a gerincbe adják az érzéstelenítő, hát nem tudom nekem már a gondolatától kiráz a hideg, az a nagy tű a csigolyáim között grrrrr...
2009. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!