Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt olvastam a homeopátiás...

Azt olvastam a homeopátiás bogyókról hogy nem szabad kézzel hozzáérni. De akkor hogyan nyúljak hozzá? Ti hogyan vettétek be?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy a kis kupakjába tekergetem bele és abból a számba "öntöm".
2009. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. máj. 29. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Nahát ezt nem is tudtam! Én mindíg a tenyerembe tekergettem bele. Miért nem szabad? Mostantól én sem fogom fogdosni.

21 hetes kismami

2009. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bizony nem szabad, nagyon oda kell figyelni, mert elveszti a hatóanyagát. Nem szabad közvetlen napfénynek, magas hőhatásnak kitenni, fém kanállal vagy bármilyen fém eszközzel hozzáérni a bogyókhoz, elektromos vagy mágneses kisugárzással rendelkező eszközök, gépek közelében tartani, így pl táskában nem szabad mobil, bankkártya mellé vagy közelébe tenni.

Nem szabad mentolos rágót, fogkrémet használni minimum 1 órával a bogyó bevétele előtt és után.

Ha minden előírás be van tartva, csak akkor hat.

Az első válaszoló jól írta, valóban a kupakból érdemes a szájba önteni, óvakodni kell attól, hogy nyál kerüljön a kupakra.

egy homeopata orvos

2009. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok! Én is nagyon köszönöm a válaszodat kedves 3. válaszoló!
2009. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nahát,ezt én sem tudtam!Mindig tanul valami ujat az ember.
2009. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt egy video a tubusok használatáról:

[link]

2009. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A harmadik vagyok.

Nagyon szívesen.

Este még eszembe jutott, hogy nem írtam: enni, inni is a bogyó bevétele előtt és után 1 órán át nem lehet, mivel a nyálból szívódik fel. A bogyót a nyelv alá téve kell elolvasztani és nem úgy elszopogatni mint egy sima cukrot.

Ha babának adjátok, akkor kicsi hideg(!)vízben műanyag kanálban olvasszátok fel és úgy öntsétek vagy injekciós tubussal adagoljátok a szájába.

Még ennyi maradt ki

2009. máj. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!