Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok 5 napja késik...

Kismama vagyok 5 napja késik már a 2. napon csináltam tesztet pozitív. Mikor menjek Nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Most. Már a pozitív teszt után rögtön orvoshoz szoktak menni.

Boldog babavárást! :)

2012. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar, hogy vsz. nem lesz szívhang, akkor bármikor. Én elmentem, 4+3 hetesen, egy nappal a teszt után, kis felritkulás volt, aztán 5+5 hetesen szívhang.

Ismerős kismama úgy ment, hogy azt hittem már 8 hetes, nem volt szívhang, és már le is mondtak róla, a kontroll uh-n indult be, később fogant. Ezért szokás tanácsolni, hogy inkább várjon az ember.


24 hkm

2012. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1.Miért küldenéd "Most" orvoshoz? Én kivártam a 8.hetet,hogy biztosan látható legyen és szívhangot is halljak! Kedves kérdező,nem maradsz le semmiről,ha vársz még egy vagy két hetet:)Ha ilyen korán mennél,úgyis visszarendel az orvos újra egy későbbi időpontban,hogy biztosat tudjon mondani!Kitartás:)
2012. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!!!
2012. jan. 28. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:

A nővérem mikor volt vizsgálaton, mondta az orvosnak, hogy van nekem egy pozi terhestesztem, mikor menjek hozzá. Azt mondta minimun a 7.hetet várjuk meg, mivel akkor tud teljesen biztosat mondani, és a szivecskéjét is ki lehet tisztán venni. :)

Gratulálok!

2012. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem lehet eligazodni , mikor menjek valaki azt írta Rögtön valaki meg azt hogy várjak még! kb. 4 hetes lehetek. várok még akkor egy hetet kettőt.
2012. jan. 29. 08:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 6+4 hetes voltam,amikor mentem, és nem látott szívhangot. Teljesen be voltam parázva, annyi rosszat olvastam már itt.

3 hét múlva rendelt vissza,én nem bírtam annyit várni,visszamentem,mensi szerint 8+6 hetes voltam,viszont az ultrhanag méretek alapján, épphogy 8 hetes. Volt már szívhang is.

Én a helyedben várnék még, két hetet legalább.

2012. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ráérsz még! Bár én tudom, hogy egy kismamát nehéz visszatartani attól, hogy az orvostól is megerősítést kapjon. Én is a 8. hét körül mentem. Én már előbb is szaladtam volna, annyira izgultam, hogy igaz-e, de az orvosom szabin volt, csak telefonon tudtunk beszélni. Azt mondta, hogy nyugodjak meg, ha csináltam 2 pozitív tesztet, akkor nincsenek csodák: tehát terhes vagyok :-)
2012. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!