Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok véleményeket, hogy...

Írnátok véleményeket, hogy lehet-e babó? Még nem tervezzük a babát, de természetesen én lennék a legboldogabb, ha az lenne (megszakítással védekezünk). Szóval szeptember 18-án volt a mensim esedékes, de 15-én megjött, gyenge görcsökkel. De!

Figyelt kérdés
Első nap pici barna, második nap vér, de elég gyenge a megszokotthoz képest, harmadik nap semmi, negyedik nap pici barna. A hőm 37,1-ről csak 36,9-re esett vissza, pedig 36,6 körülire vissza szokott esni. Az volt a furcsa, hogy mielőtt megjött már 1 héttel éreztem a megjön érzést, pedig máskor csak előző nap szoktam. Azóta eltelt két hét, de még mindig szúrkál hol a petefészkem, hol a méhem fájdogál és a cicijeim is érzékenyek. Szerdán megyek orvoshoz, de addig szeretnék véleményeket. Előre is köszönöm.
2009. szept. 29. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ki se bírnám, hogy ne teszteljek!!!
2009. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én a helyedben rohannék egy nagyon érzékeny tesztért a patikába:)))
2009. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek van esélyem? Van otthon teszt (Qupidó). Holnap reggel akkor megcsinálom. Esetleg hallottatok ilyen esetről?
2009. szept. 29. 12:15
 4/9 anonim ***** válasza:
És azelőtt mikor volt napra pontosan a menszid?
2009. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindig pontosan 30 napra szokott megjönni évek óta.
2009. szept. 29. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert akkor nem a mostani menszidet kell nézni, hanem az előzőt. Mert a mostani azért lehetett ilyen érdekesen meg, mert már terhes vagy. A teszt már a délutáni vizeletből is kimutatja, ha az vagy.
2009. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én már most csinálnék olyan tesztet ami délután is kimutatja :) nekem esti vizeletből mutatta ki először, de nem tudom milyen teszt, bocs
2009. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet? MI újság? A modern tesztek már délután, este is kimutatják! Várjuk az eredményt!
2009. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csináltam, negatív lett. Én nem értem. Nem vagyok rágörcsölve a babára, még ugye nem is próbálkozunk és mégis érzem a tüneteket. Kívános vagyok, vagy éppen émelygek, iszonyúan fel vagyok puffadva, hol megfagyok és melegem van, 9 órákat alszom és álmos vagyok. Nem tudom.
2009. okt. 1. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!