Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején mikor kezdett...

Terhesség elején mikor kezdett el fájni a melletek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus második felétől már végig, most is tart, a 25. héten. De amúgy is mellfeszülős voltam menstruáció előtt. :)
2012. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt a terhesség alatt egy kicsit sem. A barátnőm viszont onnan vette észre, hogy nem stimmel valami, hogy elkezdett nőni a melle. Gyakorlatilag az amúgy B-s melle C-s lett az első trimeszter végére, majd DD-s a terhesség végére. Már 5 éves a kisfia és nem lett kisebb. Na neki, nagyon fájt a melle végig. Szóval ez nagyon különböző. Van aki semmit nem érez, van akinek még a pozitív teszt előtt jelentkezik a fájdalom.
2012. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam hogy sikerült a baba. Nemvárt előtt kezdett fájni és feszülni, 4-5 héten pedig elkezdett nőni és sötétedni a mellbimbóm udvara. 8-9 héten már nem a mellem fájt, hanem a bimbóm akart leszakadni a helyéről. Most 11 hetes vagyok és nem fáj vagy két hete egyáltalán. De barátnőmnek egyáltalán nem fájt a melle terhesség alatt csak a szoptatás első heteiben, szóval nagyon emberfüggő.
2012. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyből az elején,onnan is gondoltam hogy úton van a baba. :) Aztán ahogy teltek a hetek,elmúlt; kb. félidőnél teljesen.
2012. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az elején fájt nem várt körül. Én is ebből gondoltam, hogy valami "nem stimmel", illetve örültem, hogy hátha a baba miatt. S igen. :)

Amúgy hamar elmúlt, 1-2 hét alatt, után a jött más tünet. :)

2012. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7-8. hét környékén
2012. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig fájt mielőtt megjött,így nem volt szokatlan tünet akkor sem,amikor terhes lettem.

Úgy 10-11 hetes korig nőtt egy méretet,aztán kb 2 hétig nem féjt annyira.Most megint kezd fájni.Remélem nő még pár számot és marad is belőle valamennyi! :)

2012. jan. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23.hetes vagyok de fájni még eddig nem fájt viszont kirepedt alul.Nemtudom h. számit e de mindíg nagy mellem volt.
2012. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!