Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan változott a melletek a...

Hogyan változott a melletek a terhesség alatt? Nem csak a méretére gondolok, hanem a mellbimbóra is.

Figyelt kérdés
Tudom, fura kérdés, de nagyon furcsákat tapasztalok magamon, és érdekelne, másoknál hogy volt.
2009. máj. 16. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, vékony testalkatú vagyok..aránylag kicsi cickókkal.:), de már most hogy 17 hetes lettem, akkorára nőttek, hogy el sem tudom képzelni, szülés után mi lesz...:) Nekem már jövöget az eggyikből előtej, igaz második baba, és a mellbimbóm sötétebb lett, és nagyon érzékeny.
2009. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mellem 75B-rol 85D-re nott, mire szulni mentem, a mellbimbom nem lett valamni szep (szerintem). Hatalmasra nott a bimboudvar, maga a bimbo is ketszerese lett es besotetedett, szinte sotetbarna volt. Es latszottak az erek a mellemen.
2009. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
5 éves múlt a lányom, 3 hónapig szoptattam, addig tudtam. Átlagos mellem volt előtte, se nagy, se pici szerintem. Utána viszont katasztrófa!!!! A melleim mint 2 üres tejes zacskó, a mellbimbóm meg mint a parizer akkora lett. Undorító, elég gátlásos vagyok azóta doki előtt, de még a párom előtt is, nem tudok megbarátkozni vele, ügyelni kell bikini vételnél is, h elég nagy legyen az anyag része, nehogy kilógjon.
2009. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, most ismét terhes vagyok 21 hetes, már nem félek, ettől ocsmányabb nem lehet már. :) A párom mondta is viccesen, h szegény gyerek, csak nehogy megriadjon a mellemtől... ezt nem téveszti el. :)
2009. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne hari kedves utolsó de kicsit nevettem, jó hogy ilyen poénosan álltok hozzá ( az kicsit segít talán)..hát nekem előtte se volt valami haj de szépséges mellem, de a terhesség alatt szerencsére nem nőtt, mondjuk amúgy is C-s D-s kosár körül volt, nem változott a bimbóudvarom se meg a bimbó se (a 34-35.hétig), előtej se jött.

a 34.hét körül totál besötétedett az udvar ráadásul ilyen foltosan.

A kicsifiammal jól megküzdöttünk a szopival, véresre "rágta" majd utána is sokáig fájt, de 6 hónapig csak anyatejes volt, majd 1 évesen mondott le róla.

Na utána a melleim még rosszabb állapotban lettek mint előtte...ugye a mirigyállomány összement, maradt a bőr, kisebb a mellem mint volt és tetejébe a bimbóm is nagyobb és ki is áll, plusz a barna szín is megmaradt.

Utálom úgy ahogy van. Most kistesót várom, egy szempontból jó a terhesség, ismét feszesek és szebbek a melleim, de hogy mi lesz szülés-szoptatás második köre után???

Belegondolni is félek:((((

2009. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem normális nagyságú, de az átlagosnál kerekebb mellem van. 18 hetesen nőtt egy méretnyit, a bimbóudvar sötétebb lett és amin majd' elájultam:a jobb mellemen elpattant egy hajszálér emiatt kb. egy cm szélességben seprűeres lett. Most azon rágódom, hogy mi lesz később, hogy fog kinézni, ha már ennyitől ilyen állapotban van! Már csak a striák hiányoznak és 100%-os a boldogság!

Na, de mindent a babáért!

2009. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnos csak most tudok reagálni. Hát, már előre félek, hogy mi lesz! Nekem már eleve is vizsonylag nagy mellem volt, most már nőtt egy méretnyit (19 hetes vagyok), és a mellbimbóm nemcsak sötétebb lett, de az alja ki is dudorodik időnként. Néha olyan, mintha két mellbimbóm lenne egymás fölött.

Fő az optimizmus, próbálom én is a jó oldalát nézni a dolognak!

2009. máj. 19. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!