Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hetes terhesen kimennétek...

33. hetes terhesen kimennétek a hétvégén a Velencei karneválra busszal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem! Hosszú az út, tuti nem bírnám.
2012. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 agleh ***** válasza:
78%
Biztos, hogy nem! Nemcsak az utazás miatt, én félnék a tömegtől (nehogy beléd könyököljenek véletlenül).
2012. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen kizárt. Ilyen tömegben bármit össze lehet szedni, a végén meg göthösen mehetsz szülni. Plusz egy ilyen majdnem egész napos buszozás majdnem 3 nap alatt kétszer, hát még alaphelyzetben sem, nem hogy 33 hetesen. Én nem mennék ilyen messzire. Nézzetek egy farsangi bált a közelben vagy menjetek el egy élő zenés étterembe kikapcsolódni ehelyett! Sok boldogságot a picihez!
2012. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Busszal nem!
2012. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kizárt!
2012. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék. Egyik barátnőm volt 3 hetesen Portugáliában, busszal. Nagyon hozzá van szokva az utazáshoz, de ez még neki is sok volt.

Én 32 hetesen voltam egy hosszabb úton, de csak belföldön és csak autóval. Alig vártam, hogy hazaérjünk, pedig többször is megálltunk. Fájt a hasam, a derekam, minden bajom volt...

Én nem mennék.

2012. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én ezen az úton voltam de még nem terhesen :)

(ha ez ugyanaz? este indultok, reggelre ér oda, és aznap este haza, vasárnap hajnalra érsz haza )

Még nem terhesen sem ismételném meg, annyira fárasztó volt, nem az éjszakázás miatt, hanem mert ülsz a buszon 6-8 órát majd talpalsz fél napot majd megint ülsz 6-8 órát: Ráadásul rettentő hidegek jönnek (akkor is az volt) a szelet is erősebbnek érzed stb.

2012. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak kocsival!!!! Busszal kizárt!
2012. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Busszal kizárt! Biztos nem alkalmazkodnék egy busznyi emberhez, állandó bagószünet miatti megállás, valaki nincs meg, várakozás, még nem terhesen sem bírnám.

Kocsival belevágnék, persze többszöri pihenéssel, ha jól érezném magam és minden rendben lenne (nem lennék rövidülve, kicsit nyílva, stb).

2012. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!