Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ételeket mellőzzek...

Milyen ételeket mellőzzek hogy ne legyen sok a terheléses cukor eredményem? 20hkm

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit sem kell mellőznöd, ha egészséges vagy, bármit ehetsz, ihatsz az előtte való napokban is, amit máskor szoktál! Én előtte este lenyomtam egy tábla csokit (nagyon nassolós vagyok, de szerencsére nem látszik) és úgy is tökéletes lett az eredményem. Ez annak köszönhető, h jól dolgozik a szervezetem.

Igazából úgyis megitatnak veled egy nagy pohár cukros lötyit és ha nem jól működik az inzulin ellátás a szervezetben, akkor az megmutatkozik, tökmindegy amúgy miket eszel!

2012. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem csak annyit javasoltak, hogy azért előtte 1-2 nappal ne a legtöbb szénhidrátot tartalmazó péksütiket, kólákat stb válasszam, de nagyon ne is kezdjek el diétázni, mert semmi értelme átverni magam egy jó eredménnyel, ha egyszer az igazság nem az

ja és előtte este éjféltől már semmit be egyek, vizet se igyak mert hígul a vér stb.(ezt az előtte lévő vérvételen mondta a vérszívó néni :)

2012. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme úgy odamenni, hogy nem egy szokásos napi étkezés előzi meg a vizsgálatot, hiszen fals negatív eredményt tud adni. Nyilván nem kell aznap este egy fél csokitortát enni, de azt, amit szoktál, nyugodtan, a vizsgálatot viszont min. 8 óra koplalás előzze meg.
2012. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk meg kifejezetten szóltak, hogy igyunk előtte vizet, mert amúgy nem tudják levenni. :))))))
2012. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is azt hittem, hogy valamit majd mellőzni fogok, de áhhhh, úgy voltam vele hogy nem eszek előtte egy héttel semmi édeset, hát persze, hogy az édeset tömtem egész héten magamba, azt kívántam. Jó megfogadtam, egy pár falat lesz a vacsorám kenyér nélkül, persze :D sült krumpli, frissen sült tepertővel, ropogós fehér friss kenyérrel adjad neki, bekajáltam és lám az éhgyomri 4.9 lett a terheléssel 6.8 :D szerintem ne mellőzz semmit, ami jól esik edd meg.
2012. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.valóban nem lenne értelme átvernem a szervezetemet.
2012. jan. 30. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!