Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt itt vki 4D-n? Tapasztalat...

Volt itt vki 4D-n? Tapasztalatok? Link lent.

Figyelt kérdés

[link] Gclid=CIWIguPA5JoCFRiT3wod7EXaAw

Előre is köszi!


2009. máj. 30. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én voltam 29 hetesen ott. Szerintem nagyon jó volt, a hölgy kedves volt,mindent elkövetett,h minél jobb képet készítsen. Időben is nagyon jó volt,kb.30-40perc.Képeket is adott.Időpontban is lehet vele egyezkedni. Ha van még kérdésed,írj!

38hetes

2009. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Kb. mennyi idővel előtte jelentkeztél be? Tényleg végig vizsgál a doki mindent és ad írásos szakvéleményt? Tatabányáról érdemes elmenni vagy nézelődjek itt helyben?

Válaszaidat előre is köszönöm!

2009. jún. 1. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 1nappal előtte,mert a férjem külföldön dolgozik és akkor tudott hazajönni és a hölgy igen rugalmas volt,mondta,h nem akart dolgozni,de bejött a kedvünkért.

Ő nem orvos,de ad írásos eredményt és mindent alaposan átvizsgált.Szerintem közelebb is biztos,h van.De ahogy gondolod. :)

Problémamentes babavárást kívánok!

2009. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, átgondoljuk!
2009. jún. 1. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!