Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt. Jó időben...

Terhességi teszt. Jó időben csináltam?

Figyelt kérdés

A menstruációm elmaradása utáni 2. nap hajnalán.

Pontosan a 14. nap hajnalán, attól számítva, hogy a barátommal együtt voltunk.

Negativ lett. Akkor nincs okom félni, ugye?

Csak mert 1 hete kb hányingerem van reggel és este. Lehet ez a stressztől is?:S


2012. jan. 31. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elmaradás után két nappal már szerintem biztosan kimutatná.Ne aggódj.
2012. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na várj, most lehet, hogy én vagyok a hülye, mert nem értem. 2 napja nem jön meg? Vagy a menstruációd után 14 nappal csináltad a tesztet? Vagy mikor is voltatok pontosan együtt a barátoddal? Tehát a ciklusod hányadik napján? Közepén? Ha 2 napja késik, és hányingered is van, sanszos a dolog. De persze, lehet a stressztől is. Szerintem csinlj még egy tesztet, ha nem jön meg a mensid, akkor menj el dokihoz, akár mit is mutat a teszt.
2012. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak az a gond, nekem teljesen zavaros a menstruációm...és azt sem tudni mikor meddig tart. Volt már hogy 3 napig tartott, 2 napig semmi, aztán megint 3 napig... Előző alkalommal mikor megjött ( Dec. 27 ) már eleve késett 2 hetet. Aztán Jan. 6.-áig tartott...most ugye Jan. 29.-n csináltam meg a tesztet
2012. jan. 31. 18:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Ugye mint írtam, ciklusom szinte nincs is... Szóval Jan. 15.-n voltunk együtt a barátommal.

Jan. 27.-e körül kellett volna megjönnie ha rászámoljuk az előzőre az 1 hónapot, dehát ugye nem lehet tudni nálam.

Már 4. napja késik. 29. hajnalán csináltam a tesztet.

Ezért nem tudom... volt már hogy 2-3 hónapban is kimaradt a menzim teljesen.

2012. jan. 31. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem. Viszont akkor szerintem érdemes lenne elmenni mégiscsak dokihoz, aki először is kizárhatja a terhességet (vagy vérvétellel) és segíteni tudna abban is, hogy beálljon a ciklusod, Nem tudom, hány éves vagy, de nem gondolkodtál el a fogamzásgátlón? Lehet, hogy az segítene normális mederbe terelni a ciklusodat és biztonságosabb is lenne. De mindenekelőtt csinálj még egy tesztet, lehetőleg reggel az első vizelettel.
2012. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem védekeztetek? Mert ha igen, akkor valószínűleg csak a kusza cikluson miatt van késés. Ha 2 nap múlva, reggeli első pisiből megint - lesz a teszt, akkor már sokkal nagyobb az esély, hogy nem vagy terhes.
2012. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!