Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kábultság, enyhe fejfájás,...

Kábultság, enyhe fejfájás, gyomorsav, figyelmetlenség gyengeség is belefér a terhesség első trimeszterében?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen! Hírtelen én sem tudtam már meginni a frissen facsar grapefruit levet, még az életben nem égettem meg magam vasalóval sem- de mostanában sikerül :-), és alig volt erőm az első két hónapban... A gyomrom annyit fájt, hogy azt hittem megint salmonellám lesz... szóval belefér!!
2009. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így, ebben a sorrendben minden benne van :) Hány hetes vagy?


9hkm

2009. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

8 hetes vagyok és hát sokat nyavalygok.

Most mit mondjak? Azt,h örülök,h ti is így vagytok?

De örülök,mert elég elviselhetetlen egyedül.

Kösz a válaszokat.

2009. máj. 31. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak hogy mégjobban érezd magad,én már 16 hetes vagyok,és még mindíg hányós.Szokott a fejem is fájni,amire csak paracetamol tartalmú gyógyszert lehet bevenni.Sok a gyomorsavam,amivel nincs teendő.
2009. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem a sok savra Renniet vagy szodabikarbónát ajánlott a dokim.

Hát szép h 16 hetesen még nem múlt el.

Szép kilátásaim vannak...

2009. jún. 1. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Együtt érzek veled, nekem is ilyen sorrendben vannak bajaim.Mindenki mondja, hogy azért az esetek nagy többségében elmúlnak majd a tizen x-dik héten.Reménykedjünk.

9hkm

2009. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!