Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Mennyire volt könnyű...

Anyukák! Mennyire volt könnyű elfogadni a terhesség miatt megváltozott testeteket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

A szülés után hat héttel újra elkezdhettem edzeni, heti háromszor jártam kondiba, újra mehettem kozmetikushoz és szoláriumba is amikor csak akartam, engedte a doki is. Fodrászhoz pedig mentem már előtte is.

Így sikerült visszanyernem a szülés előtti formámat, nem kellett sok mindent elfogadnom magamon :D

2012. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
17 honapos a lanyom. A terhesseg alatt 15 kilo viz jott fel + a baba mehestol, lepenyestol 5 kilo. Szules utan 3 hettel -18 kilo ment le, aztan 8 honap szoptatas alatt visszajott 15 kilo. Tejem csak akkor volt, ha sok szenhidratot ettem, tornazni nem mertem az izomlaz miatt. Eltespedtem es egy kicsit sem erzem jol magam, de egyszeruen lusta vagyok valtoztatni, pedig ha annyit jarna a labam mint a szam, akkor mar reg visszanyertem volna a regi alakom :(
2012. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik trimeszterben vagyok és a 22. héttől fogva fogyok. Nem fogyózom, nem diétázom. Talán ugyanannyit mozgok, és nem eszem többet. Így még lehet kevesebb is leszek majd szülés után, mint előtte. :)

A baba szépen fejlődik, a korának megfelelő méretei vannak. Mindent eszem, ami ilyenkor fontos és az elevitet is szedem.

2012. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ém szeretem a pocimat :)

rám is leginkább víz jött fel, a lábaim ijesztőek (főleg estére).

Eddig 10 kg-t híztam (28. hét), de nem izgulok emiatt, majd leadom :) a fontos most a baba.

2012. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség elején még aggódtam amiatt, hogy hogy fogok kinézni utána, 2 barátnőmnek akik 1-2 évvel előttem szültek nagyon csúnya maradt a hasa, kirepedt, és lóg is a bőrük, pedig lefogyták a feleslegüket. És még mondogatták is, hogy biztos az enyém is majd ilyen lesz, úgyhogy kissé aggódtam, de aztán ahogy idősödött a terhességem, valahogy elfogadtam, hogy ez ezzel jár. Aztán végül is szerencsés alkat vagyok, mert a bőröm nem repedt ki, és a bőr is szépen visszahúzódott, pár héttel szülés után már egyáltalán nem látszott rajtam hogy terhes voltam. Az mondjuk beletelt pár hónapba, míg a csípőm is visszament annyira, hogy beleférjek a régi nadrágjaimba, de mostmár pont ugyanakkora, mint régen volt. Úgyhogy végül is könnyű dolgom volt.
2012. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem szülés után sokkal szélesebb lett a csípőm. Ezt a legnehezebb megszokni.
2012. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az alakom még jobb is lett két szülés után, amivel bajom van, azok a melleim.Csúnyán megereszkedtek és most, hogy abbahagytam a szoptatást, olyanok mint a 80 éves nagyanyámnak:((

Elmentem nőgyógyászhoz, hogy mit tanácsol, viccesen megjegyezte, hogy plasztikát,de arra sajnos nem futja, így írt fel fogamzásgátlót, amitől egy picit talán teltebbek lesznek a melleim.

Esetleg ha valakinek van vmi praktikája lógó cici ellen, azt szívesen veszem,ha megosztaná a tapasztalatát, mi az ami bevált:)

2012. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iszonyatos mázlim van. 34 hetes vagyok és eddig 5 kg-ot híztam. Sehová nem jött a hasamon kivül , amit imádok. Pedig előtte 2 év alatt 10kg jött rám. Igaz kaptam egy csomó hormont. Mindenki azt hitte, hogy egy mázsás leszek a terhességeggel , mert előtte a lovat megtudtam volna enni. Most nincs olyan mérhetetlen étvágyam.
2012. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én összesen 7 kilót híztam, ebből minden a baba és a hozzá tartozó dolgok voltak.

Ennek ellenére tiszta csík lettem. Valahogy azt hogy hízok nem is lett volna nehéz feldolgozni, hiszen le lehet adni, viszont a csíkok kicsit zavarnak, leginkább azért mert egy kis edzéstől azok nem fognak elmúlni.

Ezen kívül inkább végig az zavart a legjobban hogy a férjem mit fog szólni hozzá, hogyan reagálja le, hogy megváltozott a testem, stb. Szeret, és tudom, hogy nagyrészt ezért fogadja el a megváltozott dolgokat, és örülök neki hogy elfogadja, de azért mégis ott motoszkál bennem néha a kisördög. Szóval engem ez az, ami leginkább megviselt az egészben.

2012. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első szülés óta annyiban változott a testem, hogy kicsit nagyobbak lettek a melleim, aminek nagyon örülök. :) De szerintem ez a genetikán és a sporton múlik.

9 kilót híztam a terhesség alatt, de végig tornáztam és utána is folytattam, és minden lejött rólam.

A szoptatás után 1-2 hónapig nekem is kicsit laposabbak voltak a melleim, de utána visszaállt, sőt kicsit meg is nőtt.

Most várom a kistesót és eddig csak a pocakom kerekedik, de azt nagyon szeretem.

2012. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!