Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes 4 napos terhes...

10 hetes 4 napos terhes vagyok. Normális a napi 2x hányás még ilyenkor is? Ilyenkor fog mérséklődni majd?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos normális... :-(


Kitartás! Tapasztalatból mondom, hogy már csak napok, max. 2 hét van hátra, aztán egy nap úgy ébredsz, mintha elvágták volna az egészet!

2012. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne parázz,hogy még mindig hányingered van sógor nőm egész terhessége aladt hányt.Bocsi nem elkeseríteni akartalak.Valakinek ilyen nehéz sajnos.
2012. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de én 20-22 hetes koromig hánytam mindkét gyerekemmel. Vegyél gyömbérgyökeret és reszelj a teádba egy keveset, hidd el, jót fog tenni.
2012. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Normális. És sajna kiszámíthatatlan előre, hogy meddig tart majd. :o(

Bár esélyes, hogy a második trimesztertől enyhül, de mint olvastad, van, akinél nem...

Kitartás!

Hideg italok, jégkrém nekem valamicskét enyhített. (Gyömbértől égett a gyomrom)

2012. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:S dejó hírek :D a baj csak az, hogy eddig azt hittem csakis a savtól hányok és majdnem csak savat hánytam. viszont egy hete mindent :S (bocsánat a részletességért). és persze, a babáért mindent, de már a torkom is kezd kikészülni.
2012. febr. 2. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg kiszámíthatatlan. Én 18. hétig hánytam :( borzasztó volt. Nekem egy pohár hideg cola segített. Semmi más. Kitartás!
2012. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!