Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El merjek indulni? (38 hetes...

El merjek indulni? (38 hetes és 2 napos vagyok, szeretnénk Győrből Budaörsre felugrani vásárolni.1 óra alatt autópályán oda lehet érni. )

Figyelt kérdés
Annyira gyorsan történhet valami - első babás vagyok, -hogy ne tudnánk visszaérni a győri kórházba?
2008. ápr. 5. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

azzal nem lenne gond egy percig ne izgulj, de inkább azért hanyagolnám, mert ilyen idős terhesen már nem jó utazni, olyan sok hülye van az úton, izgulsz is és pont ilyenkor jönnek az emberbe persze, ami miatt meg megint halálra izgulod magad. nekem volt egy-két ijedtebb pillanatom a kocsiban (nem az én hibám), nem is megyek messzire innentől, még az hiányzik, hogy megüssem a hasamat!!!

Inkább hagyd másra, ha teheted, nem ér ennyit!!!

Boldog babavárást!!

2008. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De ugye nem te akarsz vezetni?

A harmadik trimeszterben már egyáltalán nem tanácsos a volán mögé ülni.Amúgy az első fájástól elég sok van vissza,addig hogy a baba kibújjon,tehát az nem vészes.Az elején van hogy csak óránként jelentkezik 1-1 fájás.

Ha meg valami egyéb baj történik,akkor itt fent Bp-n is jó kezekben vagytok.

Amúgy szerintem nyugodtan.

2008. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még meggondolom... Egyik felem menne, mert addig is együtt lehetünk a párommal, másik felem picit fél, hogy hátha történik valami. Amúgy nem én vezetnék, mert már a kormányt sem érném el a pocakomtól:)
2008. ápr. 5. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mennék, ha más akadálya nincsen. A terhesség egy állapot, nem betegség. Ha otthon ülsz a tévé elött, akkor is berohanhat egy kamion a házba, ott is van annyi esélyed a bajra, mint az autóban.

Ha birod, szerintem menj nyugodtan, biztos jó kimozdulni is egy kicsit (magamból kiindulva)

Én 31 hetes vagyok és rendszeresen utazom 200 kmt a családhoz, gond nélkül.

Az első vajúdás általában 12 óra, tehát ettől sem kell félned, és ha baj van, kórház bárhol van:-)

Nyugi

2008. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! Megyek és nem fogok aggódni. A párom úgyis vigyáz ránk! Boldog babavárást mindenkinek!
2008. ápr. 5. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:

oooh, menj csak nyugodtan :) Én ma is budapesten kolbászoltam egyedül, és 39 hetes vagyok. Óvatos vagyok, de elintéznivalóim vannak és fontosak, senkire nem számíthattam pl ma sem, csak magamra. Te a pároddal mész, csak óvatosan kell menni, és ennyi. A baba nem szereti a hirtelen fékezést, nagyon lassan kell megállítani az autót, hiszen ő másképpen érez odabent, és képes feszíteni a pocit kézzel lábbal, ha lassulunk :)Én ezt tapasztaltam. Azért remélem, szülni nem egyedül megyek, de volt már erre példás ismerősöm is :)

Puszi és kitartás az utolsó napokra!!! :)

2008. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Már voltunk is Budaörsön , vásároltunk is és nem volt semmi gond. Szerencsésen visszaértünk Győrbe! Egyben:) Boldog babavárást mindenkinek!!!!
2008. ápr. 6. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!