Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet megelőzni a...

Hogyan lehet megelőzni a striákat?

Figyelt kérdés
15hetes kismama
2012. febr. 3. 10:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon sok ilyen kérdés van/volt már itt.

Sehogy.

Ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy hogyan lehet megelőzni az őszülést. Van, aki őszül, és van, aki nem. (Most nem arra gondolok persze, akit hirtelen stressz vagy trauma ér)


Ha hajlamos vagy rá lesz, ha nem, nem.

Ami biztos jó, ha nem engeded, hogy kiszáradjon a bőröd.

És legyen szerencséd!

:o)

2012. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Kenegesd reggel, este. Így sem 100%, de legalább egy esélyt adtál neki. Én kentem végig a hasam, nem jöttek ki a striák.
2012. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Nagy szerencsével. Egyébként én kenem a Vichy krémével, 25 hetes vagyok extra nagy hassal, és ami biztató, hogy az eddigi pár striámat is nagyon elhalványította, szóval remélek.
2012. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Az elsőnek 100%-ig igaza van ;)
2012. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

sehogy, alkati kérdés sajnos

én kentem végig, mégis csíkos

sőt, most a második babával tovább repedt, pedig megint minden fürdés után kenem


a nőgyógyászom csak mosolygott, ő is azt mondta, hogy adottság kérdése, ha olyan fajta a bőröd, akkor a fejed tetejére állsz, akkor is kireped

2012. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Semmivel. Vagy hajlamos vagy rá, vagy nem. Kenegetni mindenképp kell, de felesleges drága cuccot venni, elég a sima testápoló is. Vagy sokan dicsérték az étkezési olivaolajat. Az a lényeg, hogy megelőzd a bőr kiszáradását, aztán a többi a genetikán múlik.
2012. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Babi0906 ***** válasza:
66%

Szia!

Én hajlamos vagyok rá mivel már terhesség előtt is kijött a combomon. Amióta terhes vagyok kenem a hasam a csípőm a combom de még a mellemet is. Elég nagy pocim van mégsem jött még ki rajtam semmi, szerintem ennek köszönhető. Én milupa krémet használok azért jó mert nem feszesítő hatású hanem jó zsíros krém. Szerintem egy próbát megér. 24+3 hkm

2012. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is alkat kérdése. Én pl. nem kentem, és mégsincsenek. Mázlifaktor :)
2012. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
első terhességemnél nem volt pedig 15kg híztam és nem kentem semmivel..most sem szeretnék csíkos lenni és inkább felszeretnék készülni erre.és venni valami téleg hatásos készítményt vagy házi praktikát használni
2012. febr. 3. 10:54
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Szia.En kentem reggel,este es az utolso 2 honapba olyan lettem mint egy zebra.Ilyen az alkatom,kenhetem akarmivel akkor is lesznek.Igy inkabb most a masodik terhessegnel inkabb nem is kenem.Bar mar nem latszik az elozo de majd fog.:D
2012. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!