Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet megelőzni a...

Hogyan lehet megelőzni a striákat?

Figyelt kérdés
15hetes kismama
2012. febr. 3. 10:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%

Hát akkor igazán jó esélyekkel indulsz.

Én a harmadikat várom. Az első kettővel is 20-20 kilót híztam (majd 22-23-at fogytam elég gyors ütemben), és nulla csík, sehol. Pedig csak testápolót használok. Még azt is elfelejtem gyakran, vagy lusta vagyok este már. Így gyakran vakargatom is a hasam, még sincs semmi.

első

2012. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

sehogy :(

én az elejétöl kentem a hasamat,és szép is maradt egészen az utolsó hétig,akkor nagyon csíkos lettem,pedig azt hittem már megúszom!

2012. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
33%

Egy testépítőtől tudok egy jó receptet :) Vazelinba bele kell törni E vitamint meg Co-Enzym Q10-t, és azzal kell kenegetni.

Én tuti ezt fogom használni, persze eddig mindenki leszólt, hogy na egy hülye testépítő biztos tudja, de ők versenyzők, nagyon szét vannak szakadva mind, akik nem használnak semmit.

A krémek valakinek bejönnek, valakinek nem, én nem akarok azokkal kísérletezni..

2012. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Attol is fugghet, hogy te magad hany eves vagy. Milyen a borod allapota a hasadon. szelen, cink, hidratalas segithet. Nekem az olivaolajjal valo kenegetes sokat jelent.
2012. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok...17 éves koromig meg minden nap sportoltam napi 2óra (suli utan),de a genetikának is köze lehet hozzá mert a családunkban senkinek sem voltak csíkjai
2012. febr. 3. 15:02
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Anyukámnak se volt egy csíkja sem.Se tesómmal se velem.Nekem a fenekem és a mellem csíkos lett sajna, pedig olajozom magam minden nap.

Attól függ milyen erős a kötőszövet..

Ezek "édes" csíkok:)

2012. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
...ja 32hetes vagyok eddig 8kg-t híztam!
2012. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én kenegettem, de mégis kijöttek. Genetikától is függ, de nem árt, ha azért megpróbálod.
2012. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 coffeez ***** válasza:
100%
Szia! ÉN is kenegettem, nem is lett nagyon gáz, pedig 4 kilós baba lett, és 42. hét 0. napra. Mivel hirtelen nő a súly, illetve nyúlnak a szövetek, sajnos ez vele jár. De felesleges drága vackokat megvenni! Én speciel babolajjal kentem, minden este. Mivel az utolsó pár hétben nő legtöbbet a baba, ezért akkor jönnek igazán a csíkok. Én is így jártam. Bár kentem, 14. héttől. Azért kenjed, a hidratálás biztos hogy segít! Üdv
2012. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Első terhességem alatt kentem mint az őrültek Milupa krémmel, mégis az utolsó 6 hétben úgy kirepedt a hasam, hogy az állatkertben simán összekevertek volna egy zebrával. Az évek alatt halványodtak, most a másodikkal nagyobb a hasam és előbb jöttek a csíkok, ami mókás benne, hogy feljebb szakadt ki a bőr.


A válasz: megelőzni nem tudod, mert az alkati kérdés, maximum késleltetni tudod illetve enyhíteni. Ha pedig megamáker vagy, akkor nem lesznek csíkjaid.

2012. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!