Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek tetszik a Patrik név?...

Nektek tetszik a Patrik név? Ha igen miért, és ha nem miért?

Figyelt kérdés
Csak egy kis közvéleménykutatás:-)
2012. febr. 3. 14:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem nagyon tetszik :))
2012. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de nem tudom, hogy miért nem. Bár inkább közömbös.
2012. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2012. febr. 3. 14:28
 4/23 anonim ***** válasza:
Számomra nem szép a hangzása.
2012. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Volt egy pasim, így hívták.

Sunyi gennyláda volt.

Május 30-án még anyámnak vitt virágot, hogy milyen csodálatos lánya van. Június 4-én meg elhagyott, mert nem szeret--> ez volt az indok.

Na, azóta nem jön be ez a név:-)))

2012. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hú, kedves utolsó......:-)Sajnálom, és ez is egy vélemény, de csak nem minden Patrik ilyen....
2012. febr. 3. 14:35
 7/23 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, jo a hangzasa, nem tul kacifantos es kulfoldon sem nehez megertetni masokkal egy ilyen nevet.

Mellesleg a Mentalistas Patrick Jane jut rola egybol eszembe, aki azert nem annyira rossz pasi es (a szerep szerint) van egy sajatos stilusa.

Meg nem is tulsagosan gyakori, akad Patrik az ismerosok gyermekei kozott, de csak ketto, ami nem sok.

2012. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha német férjem lenne, talán választanám, de magyarban nekem nem hangzik jól.

Szerintem ne foglalkozzatok az "idegenekkel", ha nektek tetszik, válasszátok!

Nekem is van "furcsa nevű" gyerekem, és van "szokványos nevű" is, de mindkettő vagy tetszik valakinek, vagy nem...

2012. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó.Milyen az a furcsa név?Csak kíváncsi vagyok :)
2012. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ír eredetű név.

Persze nem is hallgatok másra, csak egyszerű kíváncsiság.

Nekem nem hangzik annyira idegennek mint egy pár mai név, inkább nem mondanám nehogy sértő legyen.És pár év múlva gondolom megszokott lesz a magyarban is, mint sok más idegen eredetű név itt Magyarországon.Mert sokan hangoztatják hogy ők milyen magyar nevet adtak a gyereknek, közben meg véletlenül sem az, csak már régebb óta meghonosodott itthon is.

2012. febr. 3. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!