Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthatok azzal, ha takarítás...

Árthatok azzal, ha takarítás közben a domestos erős szagát szívom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az nem túl jó! Tudom, hogy elkerülhetetlen hogy az ember takarítson, de csinálj kereszthuzatot!

35 hetes kismama

2008. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt sajnos nem nagyon tudok a fürdőszobában, de közben többször kimentem. remélem nem lesz gond...
2008. ápr. 5. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:

én mindennap domestosozok, muszáj, és puszta kézzel, gumikesztyű nélkül. Senki nem csinálja meg helyettem, de higiénikus vagyok, nagyon. Próbálok törölközőt tenni az arcom elé. Nem lesz semmi baj, nem kell izgulni :)

38 hetes kismama

2008. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én gumikesztyűt használok, és próbálom nem belélegezni.Egyszer.egyszer nem lesz baj, de rendszeresen inkább kerüld a szagát.Boldog babavárást!
2008. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle baj, hiszen nem áll meg az élet attól, hogy az ember terhes. Én is takarítottam redszeresen, hiszen nem lehet koszban élni. És szép egészséges kisbabám lett.
2008. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!