Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Surgos, gyors valaszokat legszi?!

Surgos, gyors valaszokat legszi?!

Figyelt kérdés

Baratnom hamarosan szulni fog, es azt szeretne ha en lennek bent mellette, mert a baratja fel es undoritonak tartja. Na mindegy nem is ez a lenyeg. Hanem az hogy 32 hetes kismama vagyok. Szabad bent lennem? Nem fog megviselni?

Felek nehogy beinduljon a szules az izgalmaktol?

Nekem meg boven van idom.

koszi a valaszokat


2012. febr. 6. 10:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Én a te helyedben nem mennék be!És ha tényleg a nagy izgalomtól beindul a szülés!

Vagy esetleg olyat csinálj hogy még a vajudás van (és a korházban lessz)Adig bemész vele de szrintem ha jön a baba menj ki vagy nem tudom de...

Háth gondold át jól!

2012. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Mikor az első gyerekemet szültem a férjem külföldön volt, bejött velem egy várandós barátnőm, kb négy órát volt ott, nem bírta tovább, se állni, se ülni nem volt neki jó, állandóan pisilni járkált szegénykém:) éhes volt , nyűgös így inkább hazaküldtem.Ha izgulós vagy akkor ne menj semmiképpen mert a vérnyomásodnak sem tenne jót.Én nem mennék a helyedben.
2012. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat

nem tudom mitevo legyek, hisz ha en nem megyek be, akkor egyedul lesz, es fel egyedul lenni

igazabol birom az ilyeneket, mivel nover vagyok, de kismama is egyben

2012. febr. 6. 10:15
 4/17 anonim ***** válasza:
Mondanám,hogy menj is be meg nem is.Bemenj azért,mert legalább látnád ,hogy mi is történik odabennt,és mire kell neked is számítanod.De ha a haverina egy hisztigép és állandóan űvöltözik,csak téged is megijeszt:( feleslegesen.
2012. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
marmint tudom, hogy nem lesz egyedul, ott lesznek a noverek stb..., de nagyon szamit ram
2012. febr. 6. 10:15
 6/17 A kérdező kommentje:
igazabol o is ezt mondta hogy legalabb latni fogom hogy mi fog velem is tortenni, de sajnos velem nem igy lesz, hisz eddig meg ugy nez ki hogy programozott csaszarom lesz, mehlepeny problemak miatt
2012. febr. 6. 10:17
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Én tuti nem hagynám cserben a barátnőmet. Ha nem bírod, még mindig kijöhetsz, de legalább valameddig legyél vele...
2012. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

sztem ne menj be. nem egy leányálom még végignézni sem a szülést,vajúdás meg eltarthat 1 napig is. neked nyugalom kell,barátnődnek meg kell értenie. és: lehet h rémisztő lesz pár dolog,erre van szükséged? ugye nem :)


a pasija meg mitől undorodik?? a kitolásnál nem kell ottlennie! jól vágnám pofán!! barátnődnek azzal segitesz ha keresel neki gyorsan egy szimpi szülésznőt,aki ottmarad vele végig.

2012. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ne sajnálkozz a császár miatt. a lényeg h a baba is és te is rendben legyetek.semmivel sem kevesebb az aki császárral szül
2012. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én biztosan bemennék vele. Megpróbálod, max kijössz, ha nem megy, de add meg az esélyt. Lehet, hogy megbánod, ha kihagyod, és a barátnődnek a sokat számítana, ha legalább megpróbálnád.
2012. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!