Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Surgos, gyors valaszokat legszi?!

Surgos, gyors valaszokat legszi?!

Figyelt kérdés

Baratnom hamarosan szulni fog, es azt szeretne ha en lennek bent mellette, mert a baratja fel es undoritonak tartja. Na mindegy nem is ez a lenyeg. Hanem az hogy 32 hetes kismama vagyok. Szabad bent lennem? Nem fog megviselni?

Felek nehogy beinduljon a szules az izgalmaktol?

Nekem meg boven van idom.

koszi a valaszokat


2012. febr. 6. 10:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
az a baj h nem tudsz neki segiteni,ezért sem kellene ottlenned,max ha tényleg van fogadott szülésznője aki támodógatja wc-re kiséri,elkapja ha ájul stb. te ezeket nagy pocakkal nem tudod. és ne vedd bántásnak,de a picinek a hasadban sincs arra szüksége h vajúdó nők ordibálást hallgassa,mert ott folyamatosan az lesz akárhogy is viseli a barátnőd és te is bestresszelhetsz. épp elég lesz ezt akkor végigélni amikor te mész szülni,higgy nekem!!
2012. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne menj be! Egyáltalán nem jó, ha most meglátod, hmi fog történni veled, mert folyamatosan azon fogsz idegeskedni, amíg nem szülsz. És tényleg benne lehet az is, h a stressztől beindul neked is....
2012. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja, ha császár, akkor más. Akkor, ha azt mondod bírod, akkor menj. (bár én így se mennék:)
2012. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj, hogy szép és jó, h barátnő, meg akkor majd te is tudni fogod milyen a szülés.

De ha látod őt vajúdni, akarva akaratlanul is fájásaid lesznek.

Engem 34 hetesen befektettek, mert beindult a szülés. Leállították. Majd 2 hét múlva feküdt mellettem egy nő, aki vajúdott és nagyon nem bírta a fájdalmakat. Szorította a kezem, én tartottam benne a lelket. A nővérek nem különítették el egy 10 ágyas szobában. Minden nőnek elkezdett fájni a hasa, görcsöltek. Köztük én is. Volt, aki abortusz miatt volt bent, még neki is fájt a hasa.

Én másnap meg is szültem. Akkor kezdődött újra a vajúdás.

Én a pici érdekében nem mennék be. Fiatal még a te terhességed.

15hkm

2012. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy a saját babád a legfontosabb, ha igazi barátnő,akkor ezt meg kell értenie. Császáros leszel vagy nem,lényegtelen, nem tudhatod, hogy hat rád és a babódra. Ha meg cirkuszolna emiatt a barátnőd, akkor mond meg neki, hogy cirkuszoljon a gyáva férjével, aki megcsinálni tudta a gyereket meg majd gondolom tartja érte a markát, de sorsközösséget nem tud vállalni a feleségével. Nekem a férjem anno először félt bejönni, aztán mikor beindult a szülés végig mellettem volt, mert rájött, hogy nekem jó, ha ott van.
2012. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem tisztázd le vele, hogy a vajúdásnál egy ideig bemész, utána meg amikor kezd éles lenni, akkor eljössz, mert tartasz tőle, hogy megviselne (mint ahogy írod is, hogy igen).


Én sem maradnék bent végig, szar, hogy a barátnőd pasija nem megy be (az én férjem se bírja a vért, de tudtam előre, így készültem két tartalékemberrel), de az ő szervezési problémájukat (hogy nem találtak igazán alkalmas kísérőt) nem neked kell megoldani terhesen. A saját babádra legyél tekintettel, ne egy barátnőre aki lehet, hogy majd két hónap múlva kioktat a gyereknevelésről és öszevesztek. A gyereked épsége szól egy életre, nem a barátnőd komfortérzete. Lojalitásból vállald be a vajúdás elejét, aztán ha kezd durva lenni, kijössz. És vigyél magaddal mindenféle komfort-eszközt, amivel akár fél napig elücsörögsz, elmojolsz :)

2012. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Tegnap ameddig tudtam vele voltam, a vajudas alatt.

2012. febr. 7. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!