Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kutya a háznál?

Terhesség alatt kutya a háznál?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, kertes házban lakunk és jövő héten hoznánk el egy berni pásztor kölyköt kedvencnek. Oltva, féregtelenítve van, kinti kutya lenne. Ha nem kerülök közeli kapcsolatba a kutyakakival, akkor nem lehet semmi bajom a kutyustól, igaz? Szerintem nem, de már meg lettem ilyesztegetve a család által...
2009. jún. 1. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan mi bajod lenne?? Ne foglalkozz azzal aki ijesztget. Nyugodtan tartsatok kutyust, kint a kertben lesz, ily nem lesz semmi gond.
2009. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekunk a kutya a hazban volt a terhessegem alatt.Akkor kerult ki az udvarra amikor a picivel hazakerultunk a korhazbol.Nem tortent semmi bajom.Ne felj neked (nektek)sem lesz.Gratulalok!Jo babavarast es sok turelmet a kiskutyushoz mert azokkal sok baj van.:)
2009. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy alkalommal olyan helyre adtam el egy uszkárt, ahol még nem volt baba, majd hamarosan lett. A kutya /pedig benti volt, az uszkár általában lakásban él/ úgy őrizte a csecsemőt, mint egy hüséges dajka. Szoptatáskor leült a mama mellé a földre és végignézte az etetést. Együtt nőttek fel igaz barátságban a kislánnyal.
2009. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az ágyamban aludt a yorkim,végig a terhességem alatt.Ezt tudta a nőgyógyászom,és nem volt ellenvetése,ha féregtelenítve van rendszeresen.Az állatorvos szerint sem lehet tőle gond.A babám már 9 hós,semmi baja és imádja a kutyut.Ha kinti a kutyád,akkor meg mintha nem is lenne.Elég gáz lenne,ha minden kismama udvarából ki lennének téve a kutyák,nem?
2009. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
1. válaszoló vagyok. Aki lepontozott, elárulná, mi a baja a válaszommal??
2009. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is már volt kutya, amikor terhes lettem. Most 19 hónapos a fiam, és imádja a kutyát :) Meg az összes többit is. Semmi bajom nem lett tőle. Neked sem lesz :)
2009. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam, hogy másnak is volta kutyája a terhesség alatt :-)

Nagymamámtól azt is megkaptam, hogy ne nézzek szőrös állatokat a TVben, mert szőrös gyerekem lesz. Teljesen kész voltam, most már csak nevetek rajta.

2009. jún. 1. 19:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki szorakozik de eddig minden hasznos valaszt lepontoztak.Legalabb a lepontozo irja meg hogy mi nem tetszik a valaszokban.
2009. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baj! Csak kutyázás után moss kezet,de ez amúgy is egyértelmű. Nekünk pulink van a kertben, és azt még fürdetni sem lehet, és mindíg dögönyözöm, sőt macskánk is van a kertben, és semmi bajunk a babával. (Régen -a lelet szerint- átestem már toxoplazmózison így védettek vagyunk)

Imádom a kis kedvenceimet, nem válnék meg tőlük. Így meg pláne hogy a kertben vannak, nem a lakásban! Ne aggódj, cuki lesz a kis kölyök kutyi! :):)

2009. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy berni pásztor kutyusom van és imádom, pedig nagyon kis "hülye",Te is imádni fogod. Nekem annyit mondott a háziorvosom, hogy azért ne simogassam most, mivel kinti kutya és vannak macska haverjai, akik nem a mieink, úgyh azért erre odafigyelek. Szegénykém most érzi is, h nem törődök vele annyit, de a sok simi helyett beszélek hozzá sokat a férjem pedig játszik vele. De egy ilyen kutyát kár lenne nem elhozni, úgyh tényleg csak arra figyelj, h ne dögönyözd.

Boldog babavárást és jó kutyázást kívánok!

25 h. pocis

2009. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!