Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az ember babát szeretne...

Ha az ember babát szeretne pár hónapon belül teljesen le kell mondania azokról a dolgokról ami örömet és kikapcsolódást jelent számára?

Figyelt kérdés

Fiatal házasok vagyunk párommal, lassan babát szeretnénk. De ő zenész sokat koncertezik és társasági életet él ilyenkor viszont előfordul, hogy a pohár fenekére néz, és bevallom őszintén időnként nekem is lecsúszik néhány pohár alkohol. Esetleg még 1-2 szál cigarettát is elszívunk.

Utána pedig jön a lelkiismeret furdalás, hogy ezt nem kellett volna.


2012. febr. 6. 13:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretnéd, hidd el mindenről le fogsz tudni mondani, nekem az életem volt a tánc és arról is lemondtam és nem bántam meg egy percre sem, csodálatos új életem lett a világ legtündéribb kisfiával és most várom a tesót. Lényegében igaz, minden megváltozik az életedben, mindenről le kell mondani, sok programról is, és nem csak neked, a férjednek is. Az enyém is zenész, de soha nem iszik mikor megy az éjszakába zenélni és utána siet hozzánk haza és nagyon felelősségteljes, és ami még fontosabb rengeteget segít nekem itthon is és imádja a fiát! Ezeket gondold végig mielőtt biztosra mentek. Sok féleképpen lehet csinálni, de egy boldog, egészséges gyermek érdekében csak így érdemes! Minden jót!üdv
2012. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A cigiről szerintem igen, már a tervezéskor le kéne mondani, mert arról nehéz leszokni (bár ahogy olvastam, te nem vagy függő, úgyhogy annyira nem vészes).

Alkoholt viszont ihatsz még terhesen is mértékkel! 1-2 pohár sör vagy 1 pohár bor egyáltalán nem árt! :)

2012. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!