Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes kismama vagyok. Ha a...

15hetes kismama vagyok. Ha a 12hetes uh, meg a vérvétel jó lett, akkor már ugye kicsi a veszélye bármilyen bajnak? Aggódom.

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az aggódás természetes, de ne ezen járjon az agyad, mert az is nagyon természetes dolog, hogy a kicsi magzat odabent már szépen fejlődik, napról napra növekszik, sokat mocorog majd, ha még nem érzed, akkor hamarosan fogod, és minden rendben megy a 9 hónap alatt!

A 12 hetes uh nagyon fontos, ha ott mindent rendben találtak, akkor nagy valószínűséggel nincs semmi baj, és ez lebegjen előtted. Hamarosan lesz egy édes, pici babád.

Szép terhességed!

2012. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Babi0906 ***** válasza:
Szia. Én már 25 hkm vagyok, de mindig lesz egy időpont amit vársz :), elsőnek a 12 hetet, mert ugye addig könnyen el lehet vetélni, ha nincs jól beágyazódva a baba, utána a 18 hetet, hogy tényleg minden genetikai vizsgálatnak megfeleljen (ennél az uh vizsgálatnál már sokkal több dolgot néznek, mint az elsőn), utána a 20 hét az első szívhang figyelése a védőnőnél, majd teljen már el az első 6 hónap és léphess a 7be amikor is ha megszületik sokkal több esélye van a túlélésre, majd maga a szülés és végül hát jó pár év. Nyugi az aggódás már sose fog elmúlni :) Nekem is ezt mondta anya amikor mondtam hogy talán túl aggódom. Boldog babavárást. Egyébként biztos mindben rendben lesz csak vigyázz magadra :D
2012. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Hát a 20héten lesz uh. Tényleg nagyon várom. Még 6hét:D MINDENNEK RENDBEN KELL LENNIE,MERT VÁRJUK MÁR MI ÉS A TESÓK IS:D jó babavárást
2012. febr. 6. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!