Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztetek, amikor pozitív...

Mit éreztetek, amikor pozitív lett a teszt? Mikor fog tudatosulni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor látod uh-n, hogy dobog a szíve:) mármint akkor tudatosult. nem mertem örülni.
2012. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam érdekes volt, mert jó pár nappal mensi előtt csináltam meg. Reggel,egy csík volt rajta 10 perc után, otthagytam. Este ránéztem, halvány, de jól látható második csík. Nem tudtuk mi van!:)

Egész éjjel nem aludtam. Hogy most akkor baba vagy nem. És ha baba, akkor mi lesz. Pedig terveztük, de nem gondoltuk,hogy elsőre összejöhet. Kavarogtak a gondolataim. Merjem-e beleélni magam. És ha tényleg babás vagyok, akkor tuti kész vagyok-e rá stb.

Másnap reggel megint csináltam egyet, na azon szinte semmi, bár a férjem látott rajta valamit. Akkor meg letörtem!

Másnap barátnőm erőltette,hogy ő elmegy tesztért csak csináljam meg. Mindkettő időn belül pozi lett. Akkor már tudtam,hogy nem tévednek a tesztek!:) Boldogat hívtam a férjem!

A 2. csíkom jelenleg 2 hónapos lesz és itt alszik mellettem!:)

2012. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak a 12. heti ultrahangnál esett le teljesen, ott már rendes baba formája volt, dobogott a szíve, kéz-láb minden látszott, addig csak mantréztam, hogy rendben menjen az első trimeszter, de nem gondoltam úgy magamra, mint aki mindjárt anya lesz :)
2012. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 9 hónap után sikerült a kislányunk.3 nap késés után csináltam tesztet,szinte egyszerre jött ki mind a 2csík.Mikor megláttam,nagyon meglepődtem.De akkor bennem már tudatosult hogy terhes vagyok.Mikor dokinál voltam akkor már 9+5 voltam az uh.-on elég jól lehetett látni.
2012. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Hogy mit éreztem mikor pozitív lett a teszt?Valami Atya Isten minket választott,és egy csoda.De annyira meg ilyedtem hogyha a tv-ben terhességi tesztet látok lever a víz.Nem vicc.Én mondjuk pajzsmirigyes vagyok,és lélekben szerettük volna a babát,de belegondolni azért nem mertünk nehogy csalódjunk.Ez lett a vége :)Most tartunk a hetedik hónap elején. Szerintem akkor tudatosul ha kint lesz:))
2012. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sírtam a teszt látván. Örültem (mert azt mondták, csak lombikkal lehet nekem) és féltem egyszerre. Tudatosulni még mindig nem tudatosult, mert azon kívül, hogy nincs vérzésem annyi tünetem van, hogy pattanásos lettem. Semmi egyéb...
2012. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is sírtam! 14 éve közölte a doki,hogy soha nem lehet gyerekem,mert nagyon fejletlen a méhem!Aztán a pozi teszt rácáfolt:)Bennem tegnap tudatosult teljes mértékben,ugyanis megmozdult!!!!18+2hkm
2012. febr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget vártunk erre a babára, és nagyon sokat csalódtam. Hónapról hónapra az a sok negatív, vagy szellemcsíkos teszt... El sem hittem, hogy végre tényleg pozitív, csak akkor, mikor már ugyanolyan erős volt a két vonal.

Voltunk már 2 4D UH-on, több, mint 6 hete érzem a mozgását, de még most sem tudatosult. Olyan hihetetlen, hogy végre itt van, és májusban visszavonhatatlanul megszületik...

25 hkm

2012. febr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!