Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves vagyok, terhes, és...

17 éves vagyok, terhes, és hihetetlenül boldog! . Vagy csak megőrültem?

Figyelt kérdés
Pár napja csináltam tesztet, és minden bizonnyal pozitív lett. Első pillanatokban nem hittem el, aztán kezdett tudatosulni, de talán még mindig nem hiszem el teljesen. Viszont azóta boldog vagyok, végre van értelme az életemnek...eddig a tipikus semmi nemjó és nem is lesz az tini voltam, de most...leírhatatlan!! De hogy mondjam el a szüleimnek??? Tippek? köszönöm:)
2012. febr. 6. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Gratulálok, legyetek nagyon boldogok!!! :)

Nem értem, miért írja folyton mindenki, hogy jaj, olyan fiatalok vagytok, mi lesz, ha elhagy a párod, egy kisbaba nagy felelősség, bla-bla-bla....

Mintha egy 30 évest nem hagyhatna ott a pasija, mintha később nem lenne nagy felelősség egy baba. Hát hagyjuk már!

Én is fiatalon akartam szülni, végül csak 29 évesen sikerült, de azért még annyira nem vagyok öreg. :D

Szerintem nem vagy őrült, ha boldoggá tesz az, hogy babád lesz. Meg van mindenetek, sőt ha igaz, még több is van, mint itthon sok idősebb embernek. Ne foglalkozz a negatív kritikával, örülj nyugodtan, és élvezd a kismamaságot.

Készülj fel, valóban nem lesz egyszerű, de hamar bele lehet jönni. :)

2012. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha terveztétek, és boldogság, és lesz pénz felnevelni, akkor miről is beszélünk?! Gratulálok!

Mindenféleképpen ketten mondjátok el, és legyetek felkészülve a reakciókra. Védjétek meg egymást, és a babát is! Ennyit tudok most írni.

Talán érdemes a 8. heti ultrahangig várni, amikor van szívhang.

2012. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen szültem az elsőt, 19 a második manót. Ja és nem anyám nyakára. Ők ki akarták VERNI belőlem. KIRAKTAK. Albérletben lakunk. Anyám meghalt azóta. Életem legjobb döntése volt hogy vállaltam. A párommal imádjuk egymást és a piciket. Ja és nem vagyok roma. SOK SIKERT,KITARTÁST,EGÉSZSÉGET,BOLDOGSÁGOT..ERŐT..
2012. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A 11-es választ mintha én írtam volna! Annyi a javítanivalóm, hogy én 27-esen szültem az elsőt. :-)

Szóval nagyon sok boldogságot, és boldog babavárást!

2012. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 timike26 ***** válasza:
gratulàlok!azèrt annyi tanàcs hogy elobb kicsit alapozd meg az utat a bejelentèsig.mondjuk kezd azzal hogy bebiztositod a szuloket,van hova,van kinek szulj.
2012. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
szia!Ez a te eleted es te dontesz!en is 17voltam mikor meg szultem a lanyomat .akkor minden szep es jo volt,csak a kesobbiekben sok mindent bani fogsz a kimaradt nagylanykodast a bulikat a haverokkal,es az ilyen korai szerelem sem tart sokaig ,de persze vannak kivetelek,en mar hat eve nem lattam a lanyom apjat!es a szuleidnek okvetlenul szolj minel elobb nehogy keso legyen !az en lanykam mar lassan tiz eves en pedig huszonhet! :) szoritok neked hogy jol doncs!! udv
2012. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sok boldogságot kívánok!Én is fiatalon szültem, most 23 évesen van egy 21 hónapos kisfiam:) Meg lehet oldani.Szüleidnek pedig mondjátok el.Párodat kedvelik?E.
2012. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!