Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nektek is csökkent...

Kismamák! Nektek is csökkent a táppénzetek?

Figyelt kérdés
ez az miatt van mert eltörölték az adójóváírást?tisztára ki vagyok bukva!
2012. febr. 7. 09:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
neked mennyi lett? én december 2-a óta vagyok tp-en és ma jött elöször egy sms a banktol hogy kaptam rá pénzt...szerinted? 32e ft??? haljak éhen vagy adjam oda egy hajléktalannak??? mit tegyek ennyi pénzzel??? szerintük ez mire elég? 86e ft-ra vagyok bejelentve, azt mondták hogy 60%át kapom meg tp-ben. ez a 60%-a???
2012. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Múlt héten kellett volna megkapnom, és még nem kaptam meg. Te legalább kaptál egy kis alamizsnát, nekem még azt sem küldik :(
2012. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
én 58-at kaptam de múlt hónapban még 70-et.elegem van ebből az államból.
2012. febr. 7. 09:38
 4/19 anonim ***** válasza:

akkor most mit kéne tenni? én tárgyalok az oep-pel, megadtam, nekik az adataimat, most ott tartunk hogy nem válaszolnak -.-

a könyvelő a munkahelyemen azt mondta minden rendben le van adva... 32 e ft-tal minden rendben van????

most már nekem is elegem van... több évig vártunk a babára, ugy örültünk hogy végre sikerült, és most már ott tartok, hogy Uristennnnnnn gyerekem lesz, éhen halunk vagy neki nem tudok enni adni...

2012. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én még nem kaptam meg, de már tiszta ideg vagyok miatta. Eddig 75 ezret kaptam ez most 10 ezerrel kevesebb lesz. Hogy a túróba lehet ebböl gyereket nevelni? Én is gyülölöm ezt a kormányt! Még, hogy kevés gyerek születik! Mi is 3 év próbálkozáson vagyunk tul mire sikerült. Eddig elhordtuk a rengeteg pénzt a lombikra, meg egyéb költségek, utazásra. Most meg nem lesz miböl felnevelni! A férjeink is kevesebbet kapnak. És mi 2 gyereket akartunk. De ugyan miböl? Mi lesz velünk? A 32 az meg végképp semmi!

2012. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez már vérlázitó!
2012. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

a 32 ezres vagyok :)

köszi az együtt érzést, és ugyanigy együtt érzek mindegyikötökkel

kár hogy a beszélgetésünket senki nem hallja :(

2012. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem hallják, csak sz@rnak bele (már bocsánat). Nekem 41 eFt lesz a GYedem. Ebben a hónapban kb. csak a gázszámla lesz ennyi....
2012. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Megkaptam azt a nyavajás táppénzt.Nekem 22 ezerrel jött kevesebb.Majd elájultam.Hogy a bánatban számolták?Pár nap múlva szülöm a 2. babámat.Éveket gondolkoztunk még az elsőn is.Még jó, hogy ilyen nagylelkűen támogatja a kormány a gyerekvállalókat.

Láttátok a híradóban, hogy 47 ezerből is simán meg lehet élni?Mutassák már meg a nagyokosok, hogy hogyan.

Ki vagyok borulva.Nem elég, hogy azon izgulok miként jutok be a kórházba ebben a szép időben, de még az anyagiakat is folyton figyelni kell.Jah, a férjem még szabit sem kap, mert mindenkit kirugtak mellőle a cégtől.Lehet, hogy a szomszéd visz szülni.Baró.

2012. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
én is sajnállak titeket.nekünk sem könnyen jött össze az első baba amit várok.de ma amikor megláttam mennyit kaptam,sírógörcsöm lett és még az ebédet is elrontottam idegességemben.magamat hibáztatom hogy minek mentem én el táppénzre!!!mert sajnos muszáj volt.meg azon idegeskedem hogy lesz meg a manónak mindene.a családomhoz sem tudok elmenni akik 300km-re vannak mert a benzin csak 30 ezer.totál ki vagyok borulva.
2012. febr. 7. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!