Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 80/60 a vérnyomásom a védönö...

80/60 a vérnyomásom a védönö 2 különbözö vérnyomásmérövel mérte 4szer is azt mondta hogy hitetetlen hogy ilyen alacsony jo hogy nem ájulok el! mit tegyek hogy magasabb legyen?

Figyelt kérdés
és 1,5kg ment rám 10hetes kismami
2009. júl. 17. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igyál kávét .én is így voltam,sot még gyogyszert is szedtem rá az 1. terhességemnél,mert akkor nem ittam kávét.Most 33 hétben vagyok,megint az elején elhagytam a kávét ,állandoan rosszul voltam olyan alacsony volt,aztán elkezdtem újra inni,minden nap 2 kicsit és azota minden oké.Inkább iszom kávét,mint hogy szedjek tablettát.
2009. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindig k.b. ennyi.Alkat kérdése is.Amúgy napi egy kávé rendbehozza és annyi még a babónak sem árt.
2009. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig ennyi,nem terhesen is. Kávé, vagy egy pohár diétás kóla reggelihez -a kávétól mondjuk undorodom most..

Ha szereted a vörösbort,fél deci naponta nem árt -állítólag, én nem szeretem az alkoholt amúgy sem

7 hetes km

2009. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meg nem kellene rászokni a kávéra. nézz utána neten hogy milyen természetes gyógynövények vannak, amik emelik a vérnyomást. Én 16 éve vagyok cukorbeteg, magas a vérnyomásom stb. Amióta belevetettem magam ezekbe a dolgokba, gyógynövények stb, azóta sokat javultam, szóval nem hülyeség, hidd el. És mégiscsak egészségesebb, mint a kávé. Hiába 1 csésze kávé, az attól még kávé, és a gyerek is megérzi.
2009. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szia! napjában többször mozgasd át a végtagjaidat, mozogj minél többet.

főleg a reggeli torna befolyásolja a vérnyomást, de a keringésre mindig minden formájú mozgás nagyon jó.

2009. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt.
2009. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy dl pezsgöt javasoltak reggelihez, mert allitolag ha kajalsz a babahoz el sem jut annyi kis alkohol. Nekem bevalt, babanak sincs semmi baja.
2009. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek és 10hét alatt ez a 1,5kg nem kevés??53,5kg val kezdtem most 55kg vagyok!!!!!!
2009. júl. 17. 16:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kevés, én 13 hetes vagyok és 1,5 kg-t fogytam.
2009. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia én 9 hetes 3 napos vagyok egy deka se jött fel pedig zabálok és nem hánytam eddig csak émelygek és hányingerem van de ezért eszek hát meg mindig éhes vagyok...
2009. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!