Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetes km vagyok, és megfordu...

33hetes km vagyok, és megfordult a babám, ugye lesz még helye visszafordulni? Tegnap a csuklását is fent éreztem a gyomorszájnál, pedig már 30hetesen szépen befordult.

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia én is épp valami hasonló miatt aggódom, a "szüléshez"tettem fel a kérdésem...32 heti uh fejjel lefelé volt de most úgy érzem oldalt van..és csak reménykedem én is jövő héten megyek a 36. heti uh-ra nagyon izgulok.

Sok sikert neketek, sima gyors szülést!

35 hetes

2009. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lesz még helye visszafordulni, ne aggódj! Az első Babám az utolsó napokban fordult be. Most 33+5 hetes vagyok és érzem hogy keresztbe fekszik, mert jobb oldalra rugdos és a bal oldalamon csuklik. Biztos így kényelmes Neki, mert már nagyon régóta ebben a pózban helyezkedik el. Majd amikorra kell, befordulnak. Stresszmentes Babavárást és könnyű szülést!
2009. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még bőven visszafordulhat:). Az én kislányom 37 hetesen fordult csak be!
2009. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!