Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreznétek, ha kiderülne...

Mit éreznétek, ha kiderülne hogy ikreket vártok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én még egy babónak is örülnék(7hónapja nem jön össze)nem hogy 2nek!én nagyon boldog lennék,bár az elején tuti félnék hogy milyenek is lesznek majd a 7köznapjaim!
2012. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Erősen bepánikoltam volna, így harmadik gyerekkel.

Bár a férjem 4-et szeretne, és akkor tutira meglett volna, így meg esélyes, hogy háromnál megállunk, de akkor is...

Az első UH-ig ezen izgultam.

2012. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát tuti bepánikolnék mert ha sorba jönnek az más mint egyszerre stb stb de miután elmúlik a kezdeti pánik bizti örülnék.
2012. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kisfiam mondta reggel, hogy anya, azt álmodta újra tesóm lesz, és egyszerre kettő. Van már 2 gyermekem, a kicsi még csak 9 hónapos.

Nagyon remélem hogy csak rémálmai voltak a fiamnak.

Reggel óta ezen kattog az agyam, és már pánikolok. Védekezünk, de ugye 100%-os semmi nincs.

2012. febr. 8. 11:49
 5/13 anonim ***** válasza:

Én majd kiugranék a bőrömből, mindig is ikreket akartam!!:)

Egy kisfiam van, így aztán nem tudom, mi lenne, ha megvalósulna, de én örülnék neki :))

2012. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A párom azt mondta,hogy tökön szúrná magát! :)

Persze mi is bepánikolnánk,de ott van a 9 hóna,ami "felkészít"rá,hisz egy gyerek is csoda,nemhogy kettő! :)

2012. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem is a gyerekszám miatt esnék kétségbe, mert azt megoldanánk, de minkét gyerkőc császáros volt, és még volt 1 méhműtétem is. 3 hasfelmetszés után nem hiszem, hogy nekem ikreket kéne kihordanom.
2012. febr. 8. 12:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Első körben sokkot kapnék...holott nálunk sanszos a dolog.Van már 2 gyerekünk,most vagyok a 6. hétben a következővel(jövő hétre van időpontom

a dokihoz).Azért sanszos,mert:

1.a családban-mindkét ágon-több ikerpár is van

2. édesapám is egy egypetéjű ikerpár egyik tagja

3.többedik terhességem

4."idősebb" kismamák esélyesebbek(39 éves vagyok).

Az én férjem is azt mondta,hogy világgá megy.

2012. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Anyai ágon öröklődik az ikerterhesség, és minden 2. generációnak van rá nagy esélye. Ezt az orvos mondta nekem.

Nálunk apukám nagymamájának volt 4 ikerterhessége, és a páromnak is ikerhugai vannak. Nagyon izgultam hogy hány lesz nekünk, de azt mondták nincs rá esélyem. Kicsit örülök neki. :)

2012. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én lennék a világ legboldogabb anyukája!A férjem meg a leggyorsabban világgá menő apukája!De aztán megoldanánk én is iker vagyok lehet ezért szeretnék nagyon ikreket! :)
2012. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!